Півсотні військових з батальйону “Івано-Франківськ” вирушили в зону АТО (ФОТО)

Автор: Турій Роман

02 Бер, 2016 16:00

Поділитись публікацією
Півсотні військових з батальйону “Івано-Франківськ” вирушили в зону АТО (ФОТО)

Півсотні спецпризначенців з Прикарпаття змінять колег-правоохоронців зведеного загону працівників поліції області, які упродовж півтора місяця перебували у службовому відрядженні у східному регіоні України.

«Колектив, який сьогодні вирушає на ротацію, добре підготовлений, згуртований та перевірений, як мовиться, на практиці під час попередніх аналогічних виїздів. Усі бійці досвідчені і вже неодноразово несли службу в зоні проведення антитерористичної операції. Батальйон забезпечений всім необхідним для належного виконання поставлених завдань. Тож перелічене є добрим підґрунтям для успішної служби на сході нашої держави,» – зазначив заступник командира батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Івано-Франківськ» капітан поліції Богдан Рокецький, який цього разу керуватиме відрядженими прикарпатськими правоохоронцями.

Як і зазвичай, підтримати та дати настанови бійцям батальйону перед від’їздом прийшли їх друзі та рідні, колеги по службі та керівники.

Звертаючись до відряджених, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області підполковник поліції Василь Віконський побажав їм міцного здоров’я, позитивного настрою та взаємопідтримки. Він націлив підлеглих на чітке виконання функціональних обов’язків та суворе дотримання заходів особистої безпеки. Щодо останнього, то тут він висловив сподівання на підтримку родин бійців, яких попросив повсякчас цікавитися їх захисною екіпіровкою. Василь Віконський також запевнив присутніх, що керівництво поліції краю перебуватиме на постійному зв’язку з батальйоном.

Божого благословення та щасливого повернення бійців батальйону всі присутні попросили спільною молитвою. Відтак священик подарував кожному з них як оберіг іконки Святої Родини та окропив освяченою водою.

Відрядження для працівників прикарпатської поліції на схід України вже стали, так би мовити, справою звичною. Разом з тим, міцні обійми та щирі слова підтримки вкотре засвідчили, що в Івано-Франківську на захисників нашої Вітчизни чекатимуть з нетерпінням.