“Плакали”: FIINKA презентувала трек про незламність українців

Автор: Застава Максим

02 Feb, 2023 18:39

Поділитись публікацією
“Плакали”: FIINKA презентувала трек про незламність українців

Прикарпатська співачка – фіналістка Нацвідбору на Євробачення – FIINKA презентувала новий трек “Плакали”.

Читайте також: Я не відчуваю конкуренції, - фіналістка Нацвідбору на “Євробачення-2023” FIINKA

Надихнула співачку поїздка на таксі Києвом – місцями, які потрапили під обстріли окупантів.

“Вперше за багато років я їхала в Київ, на нацвідбір і, власне, під час війни. Ми їхали з водієм таксі й він провів нам “екскурсію” – оцей будинок розбила ракета місяць тому, оцей дитячий майданчик тиждень тому, в центрі майже нема людей, столиця безлюдна і тиха. Ми питаємо – як взагалі можна працювати при цьому? Водій відповів: “Поплакали, повтирались і далі жити”.

Нам справді ще стільки всього треба перебути, ми не можемо передбачити, що і де нас спіткає під час цієї клятої війни. Але ми такі люди, такий народ, що точно не здасться ніколи. Ми плачемо від душі – ми й боремося від душі. Про це і є моя нова пісня “Плакали”, – ділиться FIINKA.

Цю пісню, серед іншого, франківці та гості міста матимуть можливість почути наживо на концерті в “Арена центрі” 17 лютого о 19:00 у межах туру з підтримки альбому “Гуцулія Рулит”, про який раніше повідомляв проєкт “Куди піти? Франківськ“.

Крім того, найближчі концерти FIINKA: 10 лютого – Коломия, 11 лютого Калуш.

“Гуцулія рулить”! Чому саме така назва туру? Основна ціль – показати різноманіття української культури, спонукати кожного українця до використання свого, рідного, адже тільки тоді, коли ми пам’ятаємо історію, ми можемо формувати майбутнє.

Ірина Вихованець каже:

“Наша сила в тому, що ми єдині.

У рамках туру з кожного квитка донатимемо для наших захисників, адже вони бережуть найцінніше – життя кожного українця, а моя творчість має на меті ментальне оздоровлення. Продовжувати творити й транслювати силу українського народу”.

Придбати квитки можна за посиланням.

Теги: