План «Б» в разі його активації після 27-го червня, буде мати для бойовиків нищівні наслідки – політолог

Автор: Турій Роман

24 Jun, 2014 08:42

План «Б» в разі його активації після 27-го червня, буде мати для бойовиків нищівні наслідки – політолог

Мирний план президента відверто намагається дискредитувати диверсійними силами, продовжуючи військові дії. Терористи продовжують обстріл з тих причин, що вже одразу після оголошення президентом указу про припинення вогню, серед терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР» почалося масове дезертирство. Бойовики, які зневірені в власних силах не мають бажання продовжувати війну, і покидають свої пости. Вони розуміють, що анонсований президентом план «Б», в разі його активації після 27-го червня, буде мати для бойовиків нищівні наслідки. Тобто, низька антитерористичних заходів та часткове введення конституційних обмежень в регіоні надасть ефективності для сил АТО, і шансів захистити позиції у терористів не буде. 

Читайте також: Якщо Сурков дійсно втік, то влада в Росії переходить до силовиків - політолог

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав політолог Павло Нусс.

«Розуміючи це, політичні лідери сепаратизму з Москви намагаються ввести в контакт з терористами для консультацій свою людину. 
Президент російської федерації В.Путін схвалив намір попередніх контактів Віктора Медведчука на сході України з терористичними та сепаратистськими групами, тим самим офіційно визнав присутність інтересів Росії та Кремля в конфлікті, і те, що озброєні бойовики діють виключно за інструкціями офіційної Москви та міністерства оборони РФ. 
Це означає, що особисто у Володимира Путіна бракує ліміту довіри до самопроголошених лідерів гібридних республік, тому він намагається інтегрувати свого кума та українського політика Віктора Медведчука в переговорний процес щодо стабілізації ситуацій на українському сході, відповідно, надавши мандат на отримання сприятливих політичних умов для самого Медведчука, тим самим усунувши від політичного процесу підконтрольних йому лідерів «ДНР» та «ЛНР» . Іншими словами, екс-глава адміністрації президента Кучми Віктор Медведчук намагається стати позаштатним уповноваженим від Кремля в вирішенні україно-російської кризи, представлявши інтереси Путіна в міжнародних інституціях», – пише політолог.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry