Планета з назвою Путін виявилася космічним сміттям

Автор: Вадим Войтик

27 Тра, 2020 09:31

Планета з назвою Путін виявилася космічним сміттям

Планета, відкрита астрономом з Венесуели Хуаном Веласкесом, і названа на честь російського президента Володимира Путіна, виявилася космічним сміттям. 

Про це повідомив генеральний секретар Всесвітньої асоціації астрономів і космологів американець Деррік Маккейн.

«Ми не будемо застосовувати ніяких санкцій до вченого за дискредитацію наукової спільноти. Слід розуміти, що проживаючи в Венесуелі складно займатися спостереженнями за космічними тілами. У країні, де влада узурпована диктатором, немає сильних телескопів, здатних передавати детальне зображення. Це можна порівняти зі слабким зором людини, яка розрізняє тільки силуети людей і не розрізняє їх осіб. Хоча, слід визнати, що таке скупчення космічного сміття досить велике, можна порівняти за розмірами з планетою», – сказав Маккейн.

Керівник асоціації повідав журналістам, що навіть у разі підтвердження відкриття латиноамериканського вченого, небесне тіло довелося б перейменувати через неприпустимість політичних назв в космосі.

«Путін – неприпустиме ім’я для небесного тіла. У астрономів не прийняті такі назви. Так, ми в минулому році назвали зірку Тупий Дональд, але це не має нічого спільного з політикою. Ви говорите про зірок Тетчер, Черчилль і Лінкольн? Так це ж не Путін! », – підсумував учений.

Слід зазначити, що планета Путін стала третім відкриттям астронома Веласкеса. Перші дві планети, виявлені ним – Ленін і Сталін, також були визнані Всесвітньою асоціацією астрономів і космологів космічним сміттям.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...