Плануємо добудувати міст на Пасічну цьогоріч, – Марцінків (ФОТО)

Автор: Застава Максим

09 Чер, 2020 15:28

Поділитись публікацією
Плануємо добудувати міст на Пасічну цьогоріч, – Марцінків (ФОТО)

Як інформувала “Галка”, днями відновили будівництво моста на Пасічну. Робота, як зазначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, кипить.

Читайте також: Переїхали з церкви у хату в Крихівцях: Марцінків про московський патріархат

Про це йдеться на сайті мера.

За словами начальника дільниці «МЗ-112» Олег Титаренко, в першу чергу провели ревізію того, що було зроблено минулого року. Також паралельно розпочали збирати дві секції металевої конструкції – 12 та 15-и метрові. Далі вже зібрані секції насуватимуть на 5 опору, яка знаходиться вже на іншому березі річки Бистриці Солотвинської.

Марцінків зазначив, що хоч місто й не дочекалося обіцяних державою коштів, важливо продовжувати роботи.

«Цей міст – важливий об’єкт для всієї нашої ОТГ. Пандемія внесла свої корективи, місто недоотримало значну суму грошей до бюджету. Та будемо намагатися закінчити міст в найближчій перспективі, нехай і лише коштом міста. Цього року плануємо добудувати сам міст та почати будівництво розв’язки на вулиці Надрічній. Ми йдемо вперед і міст обов’язково буде», – підсумував Марцінків.

Нагадаємо, камінь під новий міст на Пасічну заклали у травні 2016 року. Планувалося, що міст коштуватиме до 200 мільйонів гривень.

У серпні 2019 року Марцінків повідомив, що вартість моста – 426 мільйонів гривень та попросив у президента України Володимира Зеленського 150 мільйонів.

Пізніше міністр інфраструктури Владислав Криклій порадив гроші на завершення будівництва шукати в іноземних кредиторів.