“”Пласт” не стільки потребує грошової підтримки, а хоче визнання від держави”, – Сич про звернення до Зеленського

Автор: Зелінська Тетяна

20 Вер, 2019 12:55

Поділитись публікацією
“”Пласт” не стільки потребує грошової підтримки, а хоче визнання від держави”, – Сич про звернення до Зеленського

Відповідне звернення розглянули під час сесії обласної ради.

Читайте також: Безкоштовна психологічна і соціальна підтримка у центрі Франківська: запрацював “Центр життєстійкості” (АДРЕСА)

20 вересня триває засідання тридцятої сесії обласної ради сьомого демократичного скликання.

«Пласт» є найбільшим рухом української молоді у світі, який сприяє патріотичному вихованню нового покоління молоді. Вихідцями «Пласту» є багато відомих українців.

Нагадаємо, що Зеленський наклав вето на законопроєкт «Про державне визнання і підтримку Пласту – Національної скаутської організації України». Згодом він пояснив, що своїм вето він відправив закон на доопрацювання.

Прикарпатські депутати звертаються до Президента України, щоб той переглянув свою позицію та розблокував прийняття законопроєкту «Про державне визнання і підтримку Пласту – Національної скаутської організації України», зокрема з фінансуванням на пластового руху з державного бюджету, починаючи з 2020 року.

Під час обговорення звернення депутат обласної ради Василь Попович запропонував збільшити фінансування “Пласту” з обласного бюджету, тим самим показати підтримку. У свою чергу депутат фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»» Олександр Левицький сказав, що дане звернення потрібно підтримати, але перед відправленням внести правки.

Голова обласної ради Олександр Сич наголосив, що “Пласт” не стільки потребує грошової підтримки, а хоче визнання від держави.

Дане звернення підтримали 68 прикарпатських депутати.

Довідково. «Пласт», як український аналог скаутського руху, з’явився в Україні у 1911 році. 12 квітня 1912 року у Львові вихованці одного з засновників «Пласту», Олександра Тисовського, вперше склали присягу. Цю дату традиційно вважають днем народження українського «Пласту». Засновниками організації були Олександр Тисовський, Петро Франко та Іван Чмола.

Як йдеться в повідомленні на сайті організації, «метою «Пласту» є сприяти всебічному, патріотичному вихованню і самовихованню української молоді на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільнот, провідників суспільства на ідейних засадах «Пласту» та на засадах християнської моралі».