“Пласт” поділиться досвідом патріотичного виховання з навчальними закладами області (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

04 Feb, 2016 11:40

Поділитись публікацією
“Пласт” поділиться досвідом патріотичного виховання з навчальними закладами області (ФОТО)

В Івано-Франківську 4 лютого організували обласну конференцію “Національно-патріотичне виховання молоді засобами пластової виховної методики”.

Читайте також: Голова обласної ради Сич отримав з депозитного рахунку два мільйони гривень (ДЕКЛАРАЦІЯ)

На конференції йшла мова про важливість національно-патріотичного виховання молоді та перспективи співпраці Пласту з органами державної влади, місцевого самоврядування.

Учасниками конференції стали представники закладів культури, гуманітарних організацій області, організації “Пласт”, обласного та міського керівництва.

Голова обласної ради Олександр Сич сказав, що  національно-патріотичне виховання неможливе без високого ідеалізму та героїки української історії. За його словами, Січові Стрільці виховувались на спадку козацтва, ОУН-УПА – на подвигах Січових Стрільців. А сучасні українські герої – учасники Майдану та російсько-української війни – мають стати прикладом для дітей, внуків, вихованців.

Сич зауважив, що  для виховання молоді потрібна професійна методика, а нею якраз володіє Пласт.

“Якщо ми кажемо про професійну методику, то кому, як не вам, друзі-пластуни, знати, що Пластова організація за 105 років свого існування напрацювала таку методику. Не тримаймо її за пазухою, ділімося нею. Інших таких організацій в Україні немає”, – сказав Олександр Сич.

Результатом конференції має стати налагодження співпраці “Пласту” з управліннями та відділами освіти Івано-Франківської області, військовим комісаріатом, закладами культури області.