Платформа для створення курсів Kwiga — просте та ефективне рішення для навчання

27 Бер, 2024 13:53

Поділитись публікацією
Платформа для створення курсів Kwiga — просте та ефективне рішення для навчання

Ринок онлайн-освіти переживає стрімке зростання за останні декілька років. Пандемія коронавірусу, тренд на роботу з дому та поява зручних цифрових майданчиків для навчання дітей — усе це (й не тільки) вплинуло на зацікавленість людей у здобутті нових знань онлайн. Саме тому викладачі, коучі та експерти в різних галузях почали освоювати платформи для онлайн курсів. Серед них особливе місце займає Kwiga. Чому? Дізнайтеся більше в нашому детальному огляді!

Що таке Kwiga?

Kwiga — це зручна та ефективна платформа для створення уроків та онлайн курсів. Тут користувачі знайдуть усе необхідне для розробки навчальних програм для учнів будь-якого віку. 

Kwiga пропонує передовий підхід до створення цікавого контенту та монетизації знань викладачами та експертами. Все це можливо завдяки інтуїтивно зрозумілій системі керування навчанням (LMS). Вона спрощує здобуття нових навичок учнями та керуванням курсами з боку менеджерів. Цей аспект є вкрай важливим, адже задовольняє як викладачів, так і учнів. Перші можуть поділитися цінним досвідом, а інші — задовольнити власне прагнення отримати нові знання та навички. 

Окремо варто сказати про бізнес-процеси: платформа для створення курсів Kwiga пропонує всеосяжні рішення для легкого управління освітнім бізнесом. Створення та керування проєктами, менеджмент команд, робота з базами даних учнів, запуск лендінгів і окремих продуктів — все це доступно на одному акаунті. До того ж Kwiga полегшує інтеграцію сторонніх продуктів. Таким чином, викладачі та експерти можуть організовувати легкі продажі та маркетинг на кожному етапі. 

Які переваги платформи для створення курсів Kwiga перед аналогами?

Якщо ви хочете ефективно передавати власні знання та досвід широкій аудиторії, то розробка навчального контенту — саме те, що вам потрібно. Такий підхід має чудовий потенціал для отримання стабільного доходу. Kwiga робить процес створення та продажу електронних курсів значно простішим, тому можна досягти успіху з контентом на будь-яку тематику.  Ось ключові переваги цієї платформи:

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Платформа для створення курсів має зручний інтерфейс, що робить запуск освітніх програм справді зручним. Під час кожного кроку творці курсів знайомитимуться з детальними інструкціями з розробки того чи іншого елемента. Все це робить Kwiga доступною для кожного. 

Якісні маркетингові інструменти

Користувачі платформи для створення онлайн-курсів Kwiga отримують доступ до зручних маркетингових інструментів, з допомогою яких можна легко просувати електронні курси на широку аудиторію. Сюди входять рішення для email-маркетингу, SMM і партнерського маркетингу. 

Посадкові сторінки з детальними налаштуваннями

Посадкова сторінка (лендінг) є саме тим місцем, де майбутні студенти дізнаватимуться більше про програму та мету курсу. Саме тому важливо правильно налаштувати цільову сторінку, аби вона приносила більше нових учасників. Для цього у Kwiga є десятки шаблонів лендінгів з можливістю легкого налаштування під унікальні потреби користувачів. 

Вичерпна аналітика

Також платформа для створення курсів Kwiga пропонує зручні інструменти аналітики та звітності. Вони дають детальну інформацію про ефективність курсу та залучення студентів. Це дозволить у майбутньому покращити зміст електронних курсів і оптимізувати стратегію їхнього просування. Таким чином, користувачі можуть залучити нових студентів і утримати наявних. 

Інтегровані рішення для приймання платежів

Kwiga підтримує безшовну інтеграцію з платіжними системами — Liqpay, Fondy, PayPal та іншими. Це дозволяє користувачам легко отримувати оплату за електронні курси. 

Доступ з мобільних пристроїв

Мільярди людей користуються смартфонами та планшетами. Тому вкрай важливо, аби онлайн-курси можна було зручно переглядати з мобільних пристроїв. Kwiga пропонує зручний мобільний додаток, який дає змогу учням навчатися на ходу. Таким чином, якісне онлайн-навчання стає ще доступнішим. 

Кому точно знадобляться платформи для онлайн курсів?

Якщо ви володієте унікальними знаннями та ще й ведете блог, то можете легко перетворити експертизу на гроші. Для цього потрібно завітати на онлайн-платформу для курсів та створити першу програму. Зокрема, такою можливістю можуть скористатися: 

 • Автори та письменники. Якщо ви розповідаєте своїй аудиторії про письменництво, сторітелінг або самостійне видання книг, платформи для онлайн курсів можуть стати цінним доповненням до вашого контенту. Наприклад, ваші читачі можуть звернути увагу на курси з назвами “Як написати роман за 30 днів” або “Сам собі видавець”.
 • Викладачі та репетитори. Досвідчені освітяни можуть створювати цікавий контент на базі власних знань і навичок. Вони стануть чудовим доповненням до основної навчальної програми та джерелом додаткового доходу. 
 • Бізнес-блогери. Якщо ви ведете блог про електронну комерцію, дропшипінг або інші види онлайн-бізнесу, ви теж можете створити власний курс і розповідати людям про те, як запустити чи оптимізувати свій інтернет-бізнес. 
 • Тренери та коучі. Лайф-коучі, бізнес-консультанти, фітнес-тренери та фахівці в схожих галузях можуть надавати додаткові послуги через платформу для створення курсів. Електронні курси підтримують вбудований контент, який можна переглядати в будь-який час. 
 • Тренери з особистісного розвитку та стилю життя. Ця ніша є доволі популярною, тому й курси на тему здорового способу життя, ментального добробуту та особистісного зростання матимуть успіх. Якщо ви створите подібний контент на платформі для курсів, то допоможете людям розвинути конкретні навички чи досягти особистих цілей.
 • Фахівці вузького профілю. Якщо ви ведете блог на нішеву тематику (наприклад, рукоділля чи садівництво) та маєте величезний досвід, вам варто скористатися можливістю отримувати додатковий дохід. Створіть онлайн-курс на основі власних знань і розкажіть іншим людям, наскільки корисними вони будуть на практиці. 

Навіть якщо ви не належите до жодної з категорій, ви теж можете створити курс і продавати його для отримання додаткового доходу. 

Як працювати з навчальними матеріалами на платформі для створення онлайн-курсів Kwiga?

Створювати контент для навчання буває нелегко. Особливо це помітно тоді, коли ви вперше зайшли на платформу для створення уроків в почали роботу. Однак Kwiga спрощує це завдання завдяки зручним інструментам для творців курсів. Ось наші поради для легкого запуску освітніх програм:

Виберіть тему

Під час вибору теми подумайте, що викликає у вашому серці найбільший відгук і в чому ви маєте найглибшу експертизу. Цей етап є найголовнішим під час роботи через платформи для онлайн курсів, адже щира зацікавленість у темі не лише мотивуватиме вас створювати більше цікавого контенту, а й дозволить зацікавити ваших учнів інтерактивними завданнями. Однак важливо переконатися, що обрана вами тема має попит серед цільової аудиторії. Проведіть ринковий аналіз, щоб зрозуміти, які питання і проблеми цікавлять ваших потенційних студентів.

Створіть контент для онлайн курсу

Після вибору теми для вашого курсу можна почати створення контенту. Платформа для створення курсів Kwiga пропонує безліч інструментів, які допоможуть вам у розробці вашого контенту — відеоуроків, тестів, презентацій та інших форматів. Під час створення контенту вкрай важливо забезпечити його захопливість та інформативність. Такий підхід гарантує, що ваші студенти залишатимуться мотивованими впродовж усього часу онлайн курсу та отримають необхідні знання для успіху в обраній ними галузі.

Налаштуйте цільову сторінку

Якісно зроблений лендінг має велике значення у залученні потенційних студентів до вашого електронного курсу. Воно й не дивно, адже посадкова сторінка — перша точка контакту, де цільова аудиторія може більше дізнатися про ваш курс і прийняти рішення про покупку. Платформи для створення уроків дозволяють легко створити візуально привабливий лендінг, обравши один з десятків готових шаблонів. Таким чином, ви збільшите шанси на перетворення потенційних клієнтів на слухачів вашої онлайн-школи.

Просувайте ваш курс

Після створення та запуску курсу важливо переконатися, що його побачить потрібна вам аудиторія. Kwiga допоможе і в цьому питанні. Платформа для створення онлайн курсів пропонує зручні інструменти маркетингу, які допоможуть просунути курс та збільшити продажі.

Як використувати платформи для створення уроків у просуванні навчального контенту?

Від якісного просування вашого курсу залежить його безпосередній успіх. Пропонуємо розглянути різні маркетингові стратегії, які стануть вам у пригоді під час роботи з платформами для створення онлайн-курсів

Перший спосіб просування курсів — використовувати для цього соцмережі (Facebook, Twitter, LinkedIn тощо). Діліться змістом курсу, відгуками та іншими рекламними матеріалами. Також непоганий потенціал має email-маркетинг. Створюйте листи з цільовими повідомленнями для вашої аудиторії, надавайте корисну інформацію та підігрівайте зацікавленість до майбутнього запуску на платформі для створення курсів.

Крім того, не варто забувати й про варіанти платного просування. Передусім це робота з лідерами думок. Інфлюенсери допоможуть вам поширити інформацію про ваш електронний курс серед своєї аудиторії. Запропонуйте їм безкоштовний доступ до курсу або частку від продажів як заохочення. Ще один варіант — використання платної реклами через Google AdWords, Facebook Ads або LinkedIn Ads. Так ви зможете запускати оголошення для ваших потенційних учнів і залучати трафік на вашу сторінку курсу.

Є й інші корисні стратегії, які допоможуть у просуванні вашого електронного курсу через платформу для створення курсів:

 • Оптимізуйте посадкову сторінку курсу. Вона відіграє ключову роль у перетворенні відвідувачів сайту на студентів через платформи для онлайн курсів. Лендінг має містити привабливий дизайн, ефективні заголовки, відгуки від студентів і ясні заклики до дії. Це допоможе переконати потенційних учнів у цінності вашого курсу.
 • Запустіть реферальну програму. Заохочуйте поточних студентів ділитися інформацією про ваш курс із друзями та знайомими, пропонуючи їм за це винагороду (як-от знижки на майбутні курси або доступ до ексклюзивного контенту). Це не тільки розширить вашу аудиторію, а й зміцнить лояльність існуючих студентів.
 • Запропонуйте пробну версію курсу. Дозвольте зацікавленим особам ознайомитися з вашою освітньою програмою на платформі для створення курсів. Це може значно підвищити інтерес і мотивацію до повної реєстрації.
 • Аналізуйте та покращуйте наявну стратегію. Регулярно аналізуйте результати ваших маркетингових кампаній і успішність курсу за допомогою аналітики та зворотного зв’язку від студентів. Це дасть вам змогу визначити найбільш і найменш ефективні стратегії, щоб у майбутньому внести коригування для підвищення ефективності просування вашого курсу через платформи для створення онлайн-курсів.
 • Активно беріть участь у заходах. Відвідування конференцій, семінарів та інших заходів у вашій галузі дасть вам змогу не лише знайомитися з потенційними студентами та партнерами. Також ви можете бути в курсі останніх трендів та інновацій, які можуть покращити ваш курс.

Висновок

Kwiga — це вдале рішення для створення та запуску онлайн курсів. За допомогою цієї платформи для створення курсів ви зможете залучати нових учасників для інтерактивних навчальних програм на різні теми. А зручні інструменти маркетингу та аналітики допоможуть вам створювати конкурентоспроможний контент. Якщо ви прагнете ділитися знаннями та заробляти на цьому, приєднуйся до освітньої платформи Kwiga.

Реклама