“Платформа громад” ініціює створення вільної економічної зони в Івано-Франківській області 

Автор: Турій Роман

23 Oct, 2020 15:15

Поділитись публікацією
“Платформа громад” ініціює створення вільної економічної зони в Івано-Франківській області 

З такою ідеєю виступив один з лідерів партії, кандидат у депутати Івано-Франківської обласної ради Тарас Виноградник, на зустрічі з виборцями. Він пропонує провести альтернативне опитування громади краю в день виборів і дізнатися думку людей стосовно створення вільної економічної зони на Прикарпатті.

Читайте також: На Бурштинській ТЕС чергове непорозуміння між профспілкою та адміністрацією

“Ми також маємо питання до громади, яке хочемо задати 25 жовтня: “Чи хочете ви, щоб Івано-Франківщина стала вільною економічною зоною?”, – зазначив Тарас Виноградник, – оскільки, за словами Президента, він почує кожного, то результатів цього опитування буде досить для того, щоб вимагати такого рішення для нашої області”.

Зазначимо, що вільна економічна зона – це територія країни, виділена з загального митного кордону держави, яка має повну свободу в режимі господарських питань, з особливим режимом управління і пільговими умовами діяльності, податковими пільгами для місцевих підприємств та іноземних фірм.

За словами Тараса Виноградинка створення вільної економічної зони в Івано-Франківській області дозволить залучити інвесторів та повернути до життя бізнес після кризи, яку спричинили неадекватні антиковідні дії уряду Дениса Шмигаля. 

Нагадаємо, що питання про створення вільних економічних зон на окупованих Росією територіях Донецької та Луганської областей включено в опитування Володимира Зеленського яке, всупереч Конституції України, планується провести паралельно з виборами.

Як зазначають фахівці, зробити окуповані території вільними економічними зонами – це те ж саме, що видати гроші ворогу напряму, для того, що він мав більше ресурсів для вбивства українських солдат.