ПНУ разом з європейськими університетами досліджуватиме космос

Автор: Застава Максим

28 Feb, 2023 10:39

Поділитись публікацією
ПНУ разом з європейськими університетами досліджуватиме космос

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, разом з Університетом Тулузи (Франція), Люксембурзьким університетом, Дюссельдорфським університетом  імені Генріха Гейне (Німеччина), Університетом науки і технологій AGH (Польща) та Технічним університетом Лулео (Швеція), увійшов як асоційований партнер до консорціуму UNIVERSEH.

Читайте також: Інтерактивне містечко для сотні юних франківців і переселенців облаштували охоронці порядку (ФОТО)

Основна місія консорціуму – здійснення спільної дослідницької та освітньої діяльності в галузі “Космос для Землі та людства” за умови об’єднання можливостей академічного середовища навколо “космічних” проблем та технологій, пише “Галка” з посиланням на Прикарпатський університет.

Організаційними питаннями проєкту з боку ПНУ займаються проф. Володимир Коцюбинський та проф. Володимира Бойчук.

Студенти фізико-технічного факультету та факультету природничих наук, залучені до роботи в рамках UNIVERSEH, вже пройшли  інтенсивний курс англійської мови за професійним спрямуванням і зараз готуються до участі в заходах проєкту – конференції, школи, курси – як очних, так і дистанційних. 

На фото – учасниця команди PNU- UNIVERSEH, студентка другого курсу фізико-технічного факультету Ірина Угорчук на студентській конференції, яка відбувалася в Інституті космічної фізики, м. Кіруна, Швеція.