ПНУ – у десятці найкращих українських університетів, – міжнародний рейтинг U-Multirank

Автор: Застава Максим

22 Jun, 2022 21:14

ПНУ – у десятці найкращих українських університетів, – міжнародний рейтинг U-Multirank

ПНУ ім. В. Стефаника покращив свої позиції й цього року посів 7-е місце серед вишів України в авторитетному міжнародному рейтингу U-Multirank 2022.

Читайте також: Міжнародна співпраця: Прикарпатський університет і варшавська Академія юстиції стали партнерами (ФОТО)

Сьогодні міжнародний рейтинг U-Multirank опублікував оновлені дані рейтингування закладів вищої освіти за 2022 рік. Загалом до рейтингу увійшов 91 ЗВО України, йдеться на сайті ПНУ.

У Прикарпатському університеті пояснюють, U-Multirank – це багатовимірний, керований користувачами міжнародний рейтинг вищих навчальних закладів. У ньому порівнюються результати діяльності вищих навчальних закладів за п’ятьма критеріями університетської діяльності: (1) навчання та викладання, (2) наукові дослідження, (3) передача знань, (4) міжнародна орієнтація та (5) залучення регіональних ресурсів.

Веб-інструмент U-Multirank дозволяє проводити порівняння на рівні університету в цілому та на рівні конкретних навчальних програм. На основі емпіричних даних U-Multirank порівнює заклади зі схожими інституційними профілями («подібні з подібними») і дозволяє користувачам формувати власні персоналізовані рейтинги.

Минулого року ПНУ займав 9 місце.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатський національний університет покращив свої результати в ТОП-200 ВНЗ України (РЕЙТИНГ)

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry