По мажоритарному округу №83 від Блоку Петра Порошенка можуть піти на вибори або Шевченко, або Корнієнко, або Сич

Автор: Турій Роман

01 Sep, 2014 19:49

Поділитись публікацією
По мажоритарному округу №83 від Блоку Петра Порошенка можуть піти на вибори або Шевченко, або Корнієнко, або Сич

На дочасних парламентських виборах Блок Петра Порошенка на мажоритарному окрузі №83 можуть представляти або Олександр Шевченко, або Андрій Корнієнко, або Олександр Сич. Наразі єдиного кандидата від партії на цьому окрузі не визначено, тривають перемовини.

Читайте також: Івано-Франківська обласна рада затвердила бюджет на 2024 рік (ФОТО)

Про це повідомляють джерела видання www.galka.if.ua

Начебто, якщо кандидатури Сича та Шевченка не будуть підтримані в якості кандидатів від Блоку Петра Порошенка, то вони будуть йти на вибори самостійно.

Окрім того, кандидатами в народні депутати від Блоку Петра Порошенка на мажоритарному окрузі №84 із центром в Тисмениці можуть бути або Микола Круць, або Володимир Гергелюк. Начебто, шансів представляти Блок більше в Гергелюка, оскільки Круць не виявляє особливого бажання повертатися у велику політику.

По мажоритарному округу №87 із центром в Надвірній начебто Блок Петра Порошенка можуть представляти Василь Бартків або Віталій Скрипник. Джерела видання вважають, що шансів стати кандидатом в нардепи від Блоку більше у Скрипника, оскільки він на президентських виборах очолював Штаб Порошенка в цьому окрузі і добився найкращих результатів по голосуванню за Порошенка на теренах Прикарпаття. Окрім того, начебто він зумів налагодити непогані стосунки із Михайлом Довбенком, якому пророкують посаду голови Івано-Франківської ОДА.