По оголошенню: голова ОДА збирає резюме охочих стати керівниками райдержадміністрацій

Автор: Турій Роман

16 Сер, 2019 08:53

По оголошенню: голова ОДА збирає резюме охочих стати керівниками райдержадміністрацій

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Денис Шмигаль оголосив про початок прийому резюме кандидатів на посаду очільників усіх 14-ти райдержадміністрацій Прикарпаття. 

Ця робота, йдеться на платформі LIFT, яка збирає резюме онлайн, підійде сильним управлінцям, котрі мають досвід не менше 5 років на керівних посадах, професіоналам своєї справи, яким не байдуже майбутнє нашої країни та людям, що горять бажанням змінити хід історії та побудувати сильну державу.

Інші обов’язкові критерії: вища освіта, вміння ефективно керувати людьми, сміливість перед телекамерами та питаннями журналістів, вміння працювати з великим потоком інформації, негативне ставлення до корупції і минуле без криміналу. Також потрібні базові знання законодавства України, інформує “Галка”.

При розгляді заявок обіцяють рівні умови вступу для кожного, хто хоче потрапити у команду, втілити ідею або реалізувати проект, чесний та прозорий відбір спеціалістів, ідей та розробок, відсутність корупційної та бюрократичної складової при відборі.

Свою кандидатуру можна подати на кілька районів.

Заповнити заявку можна за цим посиланням: https://lift.net.ua/vacancies/regions/26

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...