“По слідах української армії”, – на Донбасі проводять платні екскурсії в зону АТО

Автор: Турій Роман

30 Jul, 2014 15:21

Поділитись публікацією
“По слідах української армії”, – на Донбасі проводять платні екскурсії в зону АТО

За 8 тисяч гривень проводять екскурсії в зоні АТО. Охочим надається повний комплект захисного обмундирування, ще й дозволяється збирати осколки від снарядів.

В Україні набирає популярність новий екстремальний туризм у вигляді екскурсій у звільнені міста на сході країни, де ще недавно велися активні бойові дії, повідомляє vkulake.572462_1_w_570

Ціни стартують від 1000 грн за проведення двогодинної екскурсії по Слов’янську і закінчуючи 8000 грн за екскурсії безпосередньо поблизу зони АТО того міста, де на даний момент все ще ведуться бої української армії з терористами. У даному випадку надається ще й повний комплект захисного обмундирування. Вартість проїзду сплачується окремо. Також варто врахувати можливі непередбачені ситуації на блокпостах.

Сама екскурсія, як правило, триває близько 2-х годин, в ході якої туриста возять по зруйнованим після бойових дій об’єктів, розповідають подробиці про проходили в тих чи інших місцях події та операції. При цьому, у тому випадку, якщо турист знайде осколки від снарядів, патрони, гільзи – він може взяти це з собою на пам’ять.

Варто зазначити, що вже досить багато людей зацікавилися такою пропозицією, бажаючи побачити своїми очима наслідки цих страшних подій на сході України. Серед них багато і іноземних громадян.