Поблизу “Бастіону” планують збудувати готель (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

01 Жов, 2019 14:41

Поблизу “Бастіону” планують збудувати готель (ФОТО)

Поблизу фортечного комплексу “Бастіон” планують збудувати готель.

Читайте також: Франківський та польський палаци Потоцьких подалися на спільний грант (ФОТО)

Про це стало відомо першого жовтня на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Управлінні архітектури, дизайну та містобудівної діяльності.

Зокрема розглянули питання про будівництво готелю на вулиці Кардинала Любомира Гузара. Замовник: Товариство з обмеженою відповідальністю “Виробничо-комерційна фірма “Вікторія – Гал””.

Власник фортечного комплексу Олег Заріцький розповідає, що у 2007 році був розроблений перший проєкт території поблизу “Бастіону”. Його розробкою займалася студія австрійського архітектора Мікаеля Шишковіца, яка мала великий досвід будівництва у старих частинах міст.

“Проєкт передбачав поділ будинку на три частини, що нагадувало старі будинки, які були там раніше. Це були розробки відповідно до старого генплану”, – говорить Заріцький.

За його словами, на цій ділянці хотіли збудувати багатофункціональну зону, але згодом вирішили побудувати готель.

“Там буде п’ять поверхів, бо було потрібно максимально звузити будову. Також буде облаштований підземний паркінг. На нашу думку, готель буде найбільше придатний для використання в такому місці”, – сказав Заріцький.

Заступник начальника управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Артур Прокіпчук наголосив, що потрібно дотримуватися висотності, та зрівняти останній поверх з сусіднім будинком на даній вулиці.

Директор КП “Простір інноваційних креацій “Палац”” Володимир Гайдар зауважив, що важлива чистота використаних матеріалів, пропорцій та ведення самого будівництва. Він додав, що такий проєкт потрібно підтримати.

“Хотів би сказати, що не потрібно, аби будівництво зачіпало відкриту експозицію біля кафе. А так, то думаю, що проєкт потрібно підтримати”, – каже Гайдар.

Містобудівна рада цей проєкт підтримала, але доручила його доопрацювати.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...