Поблизу парку Шевченка можуть звести 16-поверховий офісний центр (ПРОЄКТ)

Автор: Костинюк Олександр

29 Січ, 2020 14:04

Поблизу парку Шевченка можуть звести 16-поверховий офісний центр (ПРОЄКТ)

На вулиці Мазепи, 142 у Франківську можуть звести висотний будинок – центр діловодства.

Читайте також: У Франківську назвали вулицю на честь Мирослава Скорика

Про це йшлося 29 січня на засіданні архітектурно – містобудівної ради при Управлінні архітектури, дизайну та містобудівної діяльності, інформує “Галка”.

За словами голови архітектурно-містобудівної ради Артура Прокіпчука, раніше був затверджений детальний план території, яким передбачено будівництво на вулиці Мазепи, 142 багатоквартирного житлового будинку. Наразі виникла ідея замість житлового будинку звести там офісний центр.

Замовник – Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності франківської міськради. Автори проєкту – Ярослав Дорошенко й Тарас Бєляєв.

Архітектор Ярослав Дорошенко розповідає, що офісна будівля матиме три яруси та 16 поверхів.

“Також офісний центр матиме три рівня паркінгу: один підземний та два наземних. У цьому центрі діловодства буде готель, ресторан, фітнес-центр, конференц-зал і т.д. Будівля межує з парком Шевченка та ховатиметься за зеленими зонами, тому виглядатиме “легкою””, – каже Дорошенко.

Члени містобудівної ради зауважили, що згідно із запропонованим проєктом, ділянка виходить занадто забудованою.

“Мені видається, що не можна так близько присовуватися до дороги. Тим більше перед офісним центром мала би бути якась “авансцена”, а на цьому проєкті її немає. Крім того не можна так щільно забудовувати територію”, – каже начальник відділу охорони культурної спадщини Володимир Ідак.

За підсумками обговорень авторам порекомендували допрацювати проєкт: зменшити відсоток забудови, вирішити питання щодо проїздів.

До слова, за даними “Галки” інвестор вже мав дозволи на житлову забудову, але вирішив, що таких об’єктів в місті вже вдосталь і зосередився на привабливішому для Івано-Франківська варіанті.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • angry 1
  • angry
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...