Побили до втрати свідомості: у Калуші оштрафували учасника бійки на 34 тисячі гривень

Автор: Андрій Макітра

09 Бер, 2024 20:45

Поділитись публікацією
Побили до втрати свідомості: у Калуші оштрафували учасника бійки на 34 тисячі гривень

Калуський міськрайонний суд призначив штраф за хуліганство чоловіку, який у Калуші разом з товаришем побив людину до втрати свідомості. Також потерпілий з нападником уклали між собою угоду про примирення, яке схвалив суд. Відносно іншого учасника побиття, матеріали виділені в окреме провадження.

Про це пише Галка з посиланням на вирок Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області від четвертого березня.

Як йдеться у матеріалах справи, подія сталася 30 серпня 2023 року у Калуші. Обвинувачений з товаришами розпивав алкогольні напої у місцевому пабі. У цей час у закладі перебував і потерпілий.

На виході з пабу чоловік штовхнув товариша обвинуваченого. Між ними виник конфлікт, який переріс у бійку. Обвинувачений вдарив потерпілого у голову і почав з товаришем бити його ногами. Потерпілий впав на дорогу. Бити його не припинили, і той втратив свідомість.

Згодом на місце події прибула “швидка” забрати потерпілого. Нападник забіг в автівку і ще двічі вдарив потерпілого в голову.

Той в результаті отримав закриту черепно-мозкову травму зі струсом головного мозку з іншими пораненнями, які віднесли до легких тілесних ушкоджень.

25 січня 2024 року потерпілий та обвинувачений уклали угоду про примирення. Обвинувачений визнав свою провину і розкаявся у вчиненому.

Суд визнав чоловіка винним за ч. 2 ст. 296 КК України (Хуліганство) та призначив йому штраф у розмірі 34 000 гривень.