Податківці не мають мораторію на перевірку безліцензійної торгівлі алкоголем та тютюном

Автор: Людмила Баран

16 Apr, 2015 14:05

Податківці не мають мораторію на перевірку безліцензійної торгівлі алкоголем та тютюном

Податківці звертають увагу на посилену відповідальність за порушення законодавства щодо обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Перевіряти підозрілих суб’єктів господарювання законом не заборонено. Штраф за торгівлю без ліцензії – 17 тисяч гривень. 

“Якщо громадяни до нас звернулися або ми вираховуємо, що в певного суб’єкта немає ліцензії, а він торгує, то ми виходимо на фактичну перевірку, підтверджуємо це документально  і застосовуємо фінансові санкції. Мінімальна  санкція за безліцензійну торгівлю алкогольними напоями  –  200% отриманої партії товару, не менше 17 тисяч гривень”, – повідомив Василь Микулович, інспектор відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, на брифінгу 16 квітня.

Він додав, що, за законом, мораторію на подібні перевірки у державі немає. Станом на 1 квітня обласною фіскальною службою здійснено вже 40 таких перевірок.

Донараховано 428,8 тисяч гривень податків і зборів.Виявлено 5 випадків здійснення підприємцями торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без відповідної ліцензії. У 14 випадках – торгівля алкоголем відбувалась за цінами, нижчими від встановлених мінімальних, у 2 – продаж тютюнових виробів за цінами вищими від максимальних роздрібних цін.

“Всіх суб’єктів,  які купують, виробляють, ведуть обіг підакцизних товарів, ми маємо право перевіряти”, – зазначив Василь Микулович.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry