Податківці перевірили понад 800 “люстраційних” держслужбовців – майже всі чисті

Автор: Турій Роман

09 Apr, 2015 23:27

Податківці перевірили понад 800 “люстраційних” держслужбовців – майже всі чисті

Більше 800 державних службовців Івано-Франківщини перевірили податківці згідно люстраційного закону.

Станом на 1 квітня 2015 року до підрозділів ДФС Івано-Франківській області надійшло 1819 запитів про проведення перевірок достовірностей відомостей, передбачених пунктом 2 частини 5 статті 5 Закону України „Про очищення влади”, 1395 з них – цьогоріч. Про це повідомили в управлінні доходів і зборів фізичних осіб Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.
На сьогодні, проведено 825 перевірок даних, вказаних суб’єктами декларування. У 98,3 відсотках або у 811 декларантів правдивість наданих відомостей підтвердилась. Разом з тим, у 14 – виявлено недостовірність даних, а в 1- їх невідповідність. За результатами перевірок, запитувачам та Мінюсту відправлено відповідні висновки.
Перевірка здійснювалась фахівцями підпорядкованих ДПІ ГУ ДФС області за спеціальним алгоритмом. Він дозволяє виявляти недостовірність вказаних у декларації відомостей про наявність у суб’єктів декларування майна (майнових прав), а також невідповідність вартості майна (майнових прав), набутого (набутих) за час перебування на відповідних посадах, доходам, отриманим із законних джерел.
Нагадаємо, відповідно до Закону України  „Про очищення влади” (частина третя статті 1, частина восьма статті 3), особа, яка вказала недостовірні відомості щодо набутого майна та не змогла пояснити його походження, позбавляється на 10-річний термін права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry