Податківці визначилися, у якій формі роботодавець має повідомляти їм про нового працівника

Автор: Людмила Баран

07 Лип, 2015 20:01

Податківці визначилися, у якій формі роботодавець має повідомляти їм про нового працівника

Роботодавець має подати повідомлення про прийняття працівника на роботу до Державної фіскальної служби перед початком роботи працівника за укладеним трудовим договором.

Це обумовлено постановою Кабінету Міністрів  №413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу», що набрала чинності.

Про це інформує прес-служба Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Відповідно до Постанови № 413, повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою.

Повідомлення надають до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором.

Повідомити можна одним із таких способів:

– засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

– на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

– на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Як пишуть у ДФС,  повідомлення про прийняття працівника на роботу надані до територіальних органів Державної фіскальної служби не за місцем обліку роботодавця або не за встановленою формою вважаються такими що не подавалися.

форма робота

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry