Податківці звітують, що місцеві бюджети Прикарпаття збагатіли

Автор: Турій Роман

07 Сер, 2015 21:10

Податківці звітують, що місцеві бюджети Прикарпаття збагатіли

Про наповнення бюджетів всіх рівнів йшлося під час прес – конференції керівника фіскальної служби Ірини Столярик.

За сім місяців 2015 року  до бюджету Прикарпаття надійшло податків і зборів в сумі 2340,1 млн. гривень. З них до державного бюджету поступило 1177,6 млн. гривень, до місцевих бюджетів – 1162,5  млн. гривень. Надходження до державного бюджету у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшились на 205,9 млн. гривень, однак місцеві бюджети отримали більше на 188,9 млн. гривень. Про це під час прес-конференції для провідних засобів масової інформації Івано-Франківщини повідомила начальник Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик.
За її словами, зменшення поступлень до державного бюджету в основному відбулось за рахунок зниження рівня поступлень рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин.

Зокрема, заборгованість перед бюджетом за даним платежем ПАТ «Укрнафта», яке із серпня 2014 року не в повному обсязі проводить розрахунки за видобуті нафту, природний газ і газовий конденсат, станом на 1 серпня п.р. склала більше півтора мільярда гривень.

На сьогодні місцеві бюджети вже отримали 16,7 млн. гривень податку на прибуток підприємств.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...