Податкова переїхала із зони АТО і далі працює

Автор: Людмила Баран

18 Сер, 2014 10:19

Податкова переїхала із зони АТО і далі працює

У період АТО підприємці з Криму та Сходу України можуть далі платити податки.

На період простою у роботі територіальних органів Міністерства доходів і зборів України, які знаходяться в зоні АТО, змінено місце обслуговування платників податків, повідомляє прес-служба ДПІ.

Відповідна інформація постійно оновлюється та оприлюднюється на сайті Державної фіскальної служби в розділі “Інформація для Сходу України”.

Відповідно до Податкового Кодексу України та з врахуванням змін місця обслуговування, платники мають змогу подати звітність: особисто або через уповноважену на це особу; надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Якщо в окремих суб’єктів господарювання немає можливості подавати у граничний строк податкові декларації передбачено можливість звернутись до податкового органу з заявою про продовження граничних строків подання такої декларації.

Послуги електронного цифрового підпису можна отримати в представництвах АЦСК ІДД ДФС, розташованих в будь-яких населених пунктах України.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...