Подяка за малюнки та вишитий рушник: прикарпатка отримала листа від Урсули фон дер Ляєн (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

07 Jun, 2023 13:31

Поділитись публікацією
Подяка за малюнки та вишитий рушник: прикарпатка отримала листа від Урсули фон дер Ляєн (ФОТО)

Калушанка Розалія Семенівна Боднарчук отримала поштове відправлення з Брюсселя від Президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн. Це відповідь на надісланий раніше подарунок від прикарпатки – вишитий рушник і дитячі листи й малюнки від калуських дітей. 

Читайте також: Єврокомісія профінансує 30 млн LED-ламп для України

Про це повідомив голова Калуської громади Андрій Найда, інформує “Галка”.

У листі Президентка Європейської Комісії пише:

“Шановні учні, шановна Пані Боднарчук, шановні співробітники Калуського ліцею N°10, хотіла б висловити вам свою щиру подяку за зворушливі листи та малюнки з України, а також за красивий рушник надіслані мені.

Ваша доброта та креативність розчулили мене і сповнили радістю мій день. Ваші малюнки мені здались такими милими і сповненими фантазії, а ваші листи такими осмисленими. Хотіла б, щоб ви знали, що всі ми в Брюсселі та в Європейському Союзі щодня думаємо про вас. Це темні дні для вашої країни і ваша хоробрість гідна захоплення. Ви є натхненням для всіх нас.

Весь Європейський Союз підтримує вас в ці дуже складні часи. І тоді, коли мир повернеться в Україну, ми допоможемо вам відбудувати вашу красиву країну.

Моє послання до вас зараз – залишайтесь сильними. І продовжуйте навчатись, продовжуйте гратись та продовжуйте мріяти про щасливе майбутнє.

Я також мрію, і мрію про мирну, процвітаючу Україну, яка одного дня буде частиною родини Європейського Союзу. Ми будемо дуже старанно працювати із усім народом України, щоб зробити цю мрію реальністю.

Ще раз дякую, що поділились своїми історіями та творчістю зі мною. Буду завжди берегти ваші листи та малюнки”.

Нагадаємо, рушники Розалії Боднарчук вже є у багатьох світових політиків – у Джо Байдена, Боріса Джонсона, Роберти Мацоли, Анджея Дуди. Майже готовий до відправлення рушник для Джастіна Трюдо. Рушник Перемоги отримав у подарунок і президент України Володимир Зеленський.