Подільський не заперечує проти рішення зборів ПС і усунення його з посади та вибачився перед рідними “Семена”

Автор: Турій Роман

25 Jan, 2016 12:45

Поділитись публікацією
Подільський не заперечує проти рішення зборів ПС і усунення його з посади та вибачився перед рідними “Семена”

Андрій Подільський, якого збори Івано-Франківського обласного штабу “Правого сектора” відсторонили від з посади керівника ГО “Правий сектор – Прикарпаття”, вибачився перед родиною загиблого Григорія Семанишина.

Читайте також: Правий сектор закидає Ані Лорак яйцями, якщо вона приїде до Івано-Франківська

Нагадаємо, підставою для відсторонення Подільського стала ситуація, що виникла під час похорону друга «Семена», з розповсюдженням листівок із Некрологом – з однієї сторони та заяви під назвою «Правий сектор» залишається організованою силою українського народу» – з іншої, а саме звинуваченнями про розміщення банківських реквізитів ГО «Правий сектор – Прикарпаття» та карткового рахунку на ім’я Мартинов В.Є. в нижній частині, нібито з метою збору коштів, не відповідає дійсності, оскільки нижня частина з реквізитами та контактними даними є невід’ємною частиною будь-якого документу чи поліграфічного видання Івано-Франківського обласного осередку НВР «Правий сектор».

В свою чергу Андрій Подільський свою позицію висловив в мережі Фейсбук.

“Мною на власний розсуд, без узгодження обласного штабу та Проводу НВР ПС було надруковано та поширено листівку з некрологом памяті друга “Семена” з однієї сторони та відомою і максимально конструктивною заявою щодо подій в організації – “Правий сектор” залишається організованою силою українського народу” – з іншої. В такий спосіб мав на меті нагадати багатьом присутнім на похороні дійсно Великого Українця і правосекторівця друга “Семена” про те, що не похорони українських героїв, а боротьба має обєднювати нас в одній лаві – проти зовнішнього та внутрішнього окупанта і нехай смерть побратима буде усім памяткою про це. Не зміг опублікувати рахунок дружини “Семена” на листівці у звязку з обєктивними причинами та обмеженим доступом до інтернету на той час. Нагадую, що дані рахунків ГО “Правий сектор -Прикарпаття” та картки ПБ – Мартинова В.Є. на згадуваній листівці, є частиною реквізитів ІФ ОО НВР ПС і, у випадку надходження на них коштів для сімї загиблого з відповідною поміткою, вони обовязково будуть їм передані.

Прикро, що мою необдуману дію так похабно використали вороги! Але вірю, що на все є воля і справедливість Божа!

Приймаю кадрове рішення Проводу НВР “Правий сектор” щодо мене. Залишаюся в ПС, підтримую призначення на посаду т.в.о. Романа Масевича та бажаю йому успіху і терпіння.

Щиро прошу вибачення в сімї та побратимів дійсно Героя України друга “Семена” – у всіх чесних українців, кого мій вчинок якимось чином обурив або образив!
В єдності з любовю до Бога і ближнього переможемо”, – пише Подільський.