Події в Мукачево – це наслідок ігнорування люстрації чиновників – політик

Автор: Комарщук Олександра

14 Лип, 2015 07:55

Події в Мукачево – це наслідок ігнорування люстрації чиновників – політик

Події у Мукачеві, що відбулися цими вихідними, сколихнули увесь громадський і політичний світ. Так, очільник міського осередку ВО “Свобода” Руслан Марцінків у коментарі “Галці” зазначив, що в цій ситуації повинне дуже ретельне розслідування, щоб покарати винних. Проте, єдиний беззаперечний винуватець усієї ситуації – нинішній керівник МВС Арсен Аваков.

“Жахливі події, що спалахнули у Мукачевому, це наслідок бездіяльності правоохоронних органів відносно контрабандної мафії, це наслідок ігнорування люстрації чиновників, які заплямували себе. Замість очищення до владних структур приходять люди, котрі мали би залишитися за люстраційним порогом. За кожним – шлейф сумнівних зв’язків і співпраця з режимом Януковича”, –  наголошує очільник міської “Свободи”.

Він наголосив, що зі свого боку свободівці вимагають якнайшвидше створити комісію, неупереджено розслідувати факти та встановити істинні причини і винуватців збройного конфлікту. Після цього винних має бути покарано відповідно до закону.

“А для недопущення подібних ситуацій у майбутньому такі очільники як, наприклад, очільник МВС Аваков мають нести покарання за своє корупційне життя”, – підсумував Руслан Марцінків.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...