Події, які варто відвідати на Літературному фестивалі у Львові

Автор: Турій Роман

25 Aug, 2014 15:59

Поділитись публікацією
Події, які варто відвідати на Літературному фестивалі у Львові

З 10 по 14 вересня у рамках Форуму видавців у Львові відбуватиметься Літературний фестиваль. Нещодавно на офіційному сайті заходу з’явилась докладна програма фестивалю.

776

Офіційне відкриття Літературного фестивалю заплановано на 10 вересня о 22:00 у Храмі святих апостолів Петра й Павла (вул. Театральна, 13), повідомляє Сultprostir.

11 вересня, серед інших, відбудуться наступні події: презентація революційної книжкової ініціативи «Бібліотека Майдану»; проект журналу «ШО»: «Східний фронт». Література і життя на тлі війни, читання та діалог, учасники − Сергій Жадан (Харків) – Володимир Рафеєнко (Донецьк – Київ); відкриття  художньої виставка, створеної Євгеном Самборським за романом Вітольда Ґомбровича «Порнографія»; триб’ют-вечір Юрка Покальчука.

12 вересня варто відвідати: презентацію Міжнародного поетичного фестивалю Terra poetica; дискусію «Жінка на Євромайдані: (не)видима сила» за участю Ірени Карпи, Лариси Денисенко; зустріч з Василем Шклярем; творчу зустріч з Мартіном Поллаком; презентацію нових перекладів з іспанської мови Сергія Борщевського: Октавіо Пас «Лабіринт самотності», Хуліо Кортасара; зустріч «20 століття і кримськотатарський народ» з Мустафою Джемілєвим та Рефатом Чубаровим.

13 вересня Літературний фестиваль запрошує на наступні події: творчу зустріч з Оксаною Забужко; творчий вечір Євгенії Кононенко; поетичний марафон; читання короткої прози Міленко Єрґовича «Сараєвські «Мальборо»та інші історії» за участю автора; авторську зустріч з Іреною Карпою; презентацію українського видання роману Курта Во́ннеґута «Бойня номер п’ять».

14 вересня захід завершать: дискусія «Російсько-українська війна і європейські інтелектуали: Що вони кажуть? І що думають ті, які мовчать?» за участю Олександри Коваль та Оксани Забужко; творча зустріч з Юрієм Іздриком; зустріч зі спеціальним гостем фестивалю Тімоті Снайдером;презентація унікального документального фільму «Чубай», про відомого українського поета Грицька Чубая.

Докладно з програмою Літературного фестивалю можна ознайомитись на офіційному сайті Форуму видавців у Львові.