Подробиці операції в Іловайську не розголошують до її завершення – РНБО

Автор: Людмила Баран

01 Sep, 2014 14:35

Поділитись публікацією
Подробиці операції в Іловайську не розголошують до її завершення – РНБО

Ситуація в районі Іловайська залишається надзвичайно складною. Тривають пртистояння російських терористів та українських військових в інших населених пунктах. 

Протягом останньої доби сили АТО 37 разів вступали у вогневий контакт з російськими найманцями та терористами у 24 населених пунктах Донецької та Луганської областей, пише Інформаційний центр РНБО.

Ситуація в районі Іловайська залишається надзвичайно складною. Триває операція з виведення підрозділів українських силовиків з оточення. Подробиці цієї операції до її закінчення не розголошуються.

По завершенні операції будуть оприлюднені цифри щодо втрат серед наших військових, а також проведено перевірку усіх обставин, через які виникла ця ситуація. Усі, хто припустився помилок, що призвели до важких наслідків, або вчинив злочин, понесуть відповідальність.

Оскільки частина наших військових перебуває у заручниках, українська сторона робить все можливе, щоб їх визволити. Зараз у соцмережах поширюються відео з нашими заручниками. РНБО звертається до усіх представників ЗМІ, користувачів соцмереж і пересічних громадян з проханням: якщо вони когось упізнали на відео, не треба оприлюднювати дані про цю особу у відкритих джерелах. Це може створити суттєву загрозу не тільки для вашої близької людини, але й для інших заручників, а також негативно вплинути на процес визволення.  Якщо ви когось впізнали на цих відео – повідомте інформацію лише за номером гарячої лінії СБУ: 0-800-501-482