Погані дороги заважають розвивати туризм і економіку Рожнятівщини, – Шмигаль (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

13 Вер, 2019 07:12

Погані дороги заважають розвивати туризм і економіку Рожнятівщини, – Шмигаль (ФОТО)

Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль провів виїзну робочу нараду з активом Рожнятівського району.

Читайте також: Івано-Франківська ОДА долучилася до Глобального договору ООН

Розвиток дорожньої інфраструктури Рожнятівського району, галузей охорони здоров’я і освіти, діяльність місцевих підприємств, проведення берегоукріплювальних та руслоочисних робіт – ключові питання, які сьогодні хвилюють жителів Рожнятівщини, інформує “Галка” з посиланням на ОДА.

Також під час наради були підняті й інші проблемні питання. А це – сплата орендної плати за користування природними ресурсами, розвиток деревообробної галузі, вирішення ряду соціальних питань, зокрема зведення об’єктів соціально-культурної сфери.

«Для Рожнятівщини тема ремонтно-будівельних робіт на місцевих автошляхах, мережа яких є однією із найбільших в області, має особливе значення. Наразі район, у зв’язку з незадовільним станом доріг, позбавлений можливості розвивати як туристичну, так й інші галузі економіки. – зазначив Денис Шмигаль. – тому ми не тільки будемо намагатися виділити на ці потреби максимальну кількість коштів, але звертаємося до місцевої влади долучитися до цього процесу і приділити йому особливу увагу».

Головне фото ілюстративне

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry