Похмуру стіну на Коновальця прикрасили яскравим вуличним малюнком (ФОТО)

Автор: Турій Роман

27 Nov, 2017 13:19

Поділитись публікацією
Похмуру стіну на Коновальця прикрасили яскравим вуличним малюнком (ФОТО)

27 листопада на вулиці Коновальця, 121 презентували вуличний малюнок.

Читайте також: 90% направлених на дослідження зразків показали, що циркулює штам Омікрон, - Руслан Савчук

Намалювали його художники Марта та Юрій Пітчуки.

Юрій Пітчук зазначив, що неподалік розташований дитсадок “Дзвіночок”, тому тут намалювали дівчинку на фоні теплих кольорів.

Ініціювала роботи секретар міської ради Оксана Савчук.

“Великі сірі стіни перетворюємо на щось більш приємне. Продовжуємо тему гармонії людини з природою. Надіюся, мурал додасть двору позитиву”, – сказала вона.

Депутат міської ради Олег Капустяк зауважив, що це він хотів додати двору ще однієї родзинки. Першу стіну розфарбували неподалік на вулиці Коновальця, де зорбразили Ірину Сенів.

Нагадаємо, у Івано-Франківську вже на кількох похмурих стінах з’явилися чудові вуличні малюнки. Зокрема, на стіні на вулиці Миколайчука, 7 поблизу дитсадочку зображені казкові герої, також у мікрорайоні Каскад намалювали портрет актора Івана Миколайчука, на Миколайчука 17Б – 17В зображені історичні персонажі, на вулиці Вовчинецькій – портрет Івана Франка та звірі з його казок,на Галицькій, 132 – українська співачка Квітка Цісик та її пісня «Я піду в далекі гори». Також почали малювати вуличні малюнки на тему здорового способу життя, їх можна оцінити за адресами Миколайчука, 16, де жінка поливає помідор, та вулиці Стуса, 17, де дівчина обирає поживну їжу та катається на велосипеді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сільську школу прикрасив новий мурал (ФОТОФАКТ)

На франківській багатоповерхівці намалювали гуцулку (ФОТОФАКТ)