Покер-рум VBet Poker: чим покерна кімната приваблює новачків

24 Oct, 2022 18:39

Поділитись публікацією
Покер-рум VBet Poker: чим покерна кімната приваблює новачків

Чому ВБет Покер вже понад п’ять років приваблює до себе покеристів-початківців та що треба знати про цю покерну кімнату.

VBet Poker як запорука хорошого старту для початківця

Онлайн-покер і сьогодні приваблює нових гравців можливістю грати, перебуваючи практично у будь-якій точці земної кулі. Серед представників індустрії варто відзначити молоду покерну кімнату ВБет Покер.

Вже понад п’ять років цей покер-рум тішить своїх користувачів вигідними пропозиціями. Однак не усі гравці знають головні особливості та переваги цієї платформи. Отримати повну інформацію можна в детальному огляді VBet Poker.

Коли покерист лише розпочинає свою кар’єру, йому дуже важливо знайти ті пропозиції гри, які не будуть сильно бити по його банкролу та допоможуть набратися майстерності. Саме через ці фактори гравці та обирають дану покерну кімнату. Детальніший опис та найголовніші переваги покер-руму – далі у матеріалі.

Головні факти про VBet Poker та загальний опис

Покерна кімната розпочала свою роботу ще у 2017-му році, й основними його клієнтами від початку стали гравці, які прийшли з бетингової платформи VBet. Саме тому серед користувачів покер-руму є багато слабких покеристів, у яких ще мало ігрового досвіду.

Перше, що можна помітити, відкривши головне лобі, – це мінімалістичне оформлення та інтерфейс. Не дивлячись на той факт, що на вибір гравцям доступно багато покерних дисциплін, таких як Холдем, Омаха, Шорт Дек та Бадугі – фільтри все одно не дуже багатофункціональні. Проте їх цілком вистачає, щоб задовольнити всі потреби у пошуку гри.

Вдень трафік невисокий – близько 1 000 гравців, а ввечері та вночі їх може збиратися до 5 000.

Загалом гравцям доступні чотири основні формати гри:

  • Кеш-ігри (NL Холдем, PL Омаха 4, NL 6+ Холдем, PL Омаха 5 та PL Бадугі).
  • Спін&Го (швидкі турніри по NL Холдем за бай-інами від 0,5€ до 100€).
  • Турніри (NL Холдем та NL Омаха 4 з різними варіаціями та видами).
  • Сонік (швидкий покер з NL Холдем та PL Омаха 4 за столами 5-макс).

Як бачимо, найбільше різноманіття може запропонувати саме сегмент кеш-ігор, проте турнірна складова також має багато приємних сюрпризів.

Також покер-рум доступний зі смартфонів.

Важливо: додаток VBet Easy, який є на Play Market та App Store, годиться лише для спортивних ставок. Якщо користувачу потрібно скачати ВБет Покер на телефон, то в такому випадку слід використовувати браузерну версію покер-руму.

Які переваги гри на ВБет Покер

Найголовніший плюс, який дуже сильно вирізняє цей покер-рум серед інших, – це розмір мінімального депозиту та виведення коштів. На ВБет користувач може поповнюватись мінімально на 10₴ і виводити мінімум 25₴. Що стосується максимального розміру транзакції, то тут все ситуативно й залежить від того, якою платіжною платформою користується гравець.

Сектор БК (букмекерів) забезпечує потік слабких гравців у покер-рум, а вигідні акції допомагають підживлювати інтерес до гри.

Для нових користувачів покерна кімната пропонує 300% бонус на перший депозит на суму від 320₴. Цей бонус нараховується протягом певного періоду часу у вигляді кешбеку.

Сам кешбек також досить непоганий. Користувачам доступно десять рівнів програми лояльності, при цьому на максимальному рівні можна отримувати до 80% рейкбеку.

Верифікація акаунту досить проста та інтуїтивно зрозуміла, проте завантажити всі необхідні документи для верифікації потрібно через офіційний сайт. Зазвичай підтвердження облікового запису відбувається протягом декількох годин. До того ж після верифікації кошти виводяться на обрану платіжну систему дуже швидко (майже завжди протягом декількох хвилин, навіть під час першого кешауту).

Чим саме покер-рум VBet UA привертає до себе початківців

Покер-рум від самого початку своєї роботи орієнтований переважно на рекреаційних гравців. У кеш-іграх покеристам недоступний вибір столів. Користувач може переглянути рандомний стіл на своєму ліміті й за потреби приєднатись до черги за ним.

Таким чином у покерній кімнаті унеможливлюється бамхантинг (переслідування слабких граців більш сильними).

Якщо говорити про турніри, тут для початківців ситуація ще краща. У турнірному лоббі дуже багато прямих чи фазових сателітів до регулярних івентів із достойними призовими фондами. Тому гравці можуть безкоштовно потрапити в турніри з призовими навіть у 50 000€.

Своєрідною вишенькою на торті є заборона використання допоміжних програм. Це стосується різноманітних HUD-ів, солверів та інших програм для збору статистики. Цей фактор є одним з ключових, які “відлякують” досвідчених регулярів та дають змогу новачкам “розправити крила”.

Найпривабливіша сторона цього покер-руму – фріроли-сателіти. На VBet Ukraine їх настільки багато, що у новачка просто розбігаються очі, коли він вперше відкриває турнірне лобі. Практично усі ці фріроли є сателітами та степ-сателітами до великих регулярних турнірів. До того ж ці безплатні турніри проходять щоденно майже кожну годину, і єдине обмеження на участь – це кількість гравців, яка не повинна перевищувати 100.

Саме завдяки вищеперерахованим перевагам ця покерна кімната є доволі привабливою для гравців, які лише розпочинають свій шлях покер-про.

Джерело: https://cardmates.ua/

Дотримуйтеся принципів відповідальної гри!
ПРОМО