Поліція не знайшла криміналу в утепленні від МІУК та залишила дірки в стінах (ФОТО)

Автор: Застава Максим

20 Лип, 2020 19:40

Поліція не знайшла криміналу в утепленні від МІУК та залишила дірки в стінах (ФОТО)

Експерти, виконуючи в рамках кримінального провадження від 26 травня 2018 року слідчі дії, залишили сліди на утепленому фасаді будинку №144 по вул. Галицькій.

Читайте також: "Теплий дім" готує будинки до зими

Про це повідомили на сторінці комунального підприємства “Теплий дім” (МІУК).

“Дірки на фото – це не випадкові пошкодження утеплення будинку №144 по вул. Галицькій. Ми бачимо наслідки шурфів, які ймовірно виконували експерти в рамках кримінального провадження від 26 травня 2018 року”, – йдеться в дописі.

Нагадаємо, тоді, за рапортом оперуповноваженого Управління захисту економіки Нацполіції Прикарпаття, було розпочато слідство про зловживання посадовими особами КП “Теплий дім” (тоді МІУК).

Спочатку слідчі стверджували, що утеплення виконувала лише одна фірма і без проведення конкурсних торгів, потім – що торги були, але з порушеннями, потім – що фірм все ж було декілька.

Також на початку в поліції озвучували суму начебто розкрадання коштів – рівно 100 тисяч гривень. Пізніше згадка про цю суму зникла з процесуальних документів.

“За неофіційною інформацією, отриманою адвокатом підприємства, зазначену кримінальну справу після двох років слідства закрили. На згадку про неї – залишилися шурфи в утепленні та публікації в ЗМІ. Вибачень у підприємства та його посадових осіб поліція не просила”, – кажуть в “Теплому домі”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...