Поліція призначила службове розслідування через збір інформації про членів єврейської громади Коломиї

Автор: Костинюк Олександр

12 May, 2020 14:30

Поділитись публікацією
Поліція призначила службове розслідування через збір інформації про членів єврейської громади Коломиї

Службове розслідування доручено провести співробітникам Департаменту внутрішньої безпеки та Головного слідчого управління Нацполіції України.

Читайте також: Падіння гвинтокрила у Броварах: загинуло керівництво МВС

Інформація про збір даних щодо діяльності Єврейської релігійної громади іудейського ортодоксального віросповідання Коломиї та її представників у мережі з’явилася 10 травня. З відповідним листом до керівника  громади звернувся начальник одного з управлінь поліції на Івано-Франківщині.

“Як тільки ця інформація з’явилася в мережі, я відразу призначив за цим фактом службове розслідування, адже будь-які прояви ксенофобії і антисемітизму – неприйнятні.  Мені прикро, що така ситуація взагалі відбулася. Саме тому в максимально стислі терміни буде проведене службове розслідування, основна мета якого – з’ясувати причини і необхідність надсилання листа про збір даних представників єврейської громади”, – розповів 11 травня глава Нацполіції Ігор Клименко.

Про це інформує “Галка” з посиланням на сайт ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області.

За словами Клименка, завдання правоохоронців – безпека і захист громадян, у тому числі – від екстремістських посягань:

“Хочу запевнити представників громади: ми не допустимо будь-яких проявів переслідування громадян за національною чи іншими ознаками. Усі підрозділи поліції працюють над попередженням антисемітських злочинів на ґрунті ненависті, а у випадку їх вчинення – миттєво реагують і спрямовують зусилля на їх розкриття та розслідування”.

Службове розслідування за фактом збору інформації про представників єврейської громади проводять представники Департаменту внутрішньої безпеки та Головного слідчого управління Нацполіції.

Теги: