Поліція призначила службове розслідування через збір інформації про членів єврейської громади Коломиї

Автор: Костинюк Олександр

12 Тра, 2020 14:30

Поліція призначила службове розслідування через збір інформації про членів єврейської громади Коломиї

Службове розслідування доручено провести співробітникам Департаменту внутрішньої безпеки та Головного слідчого управління Нацполіції України.

Читайте також: Визначення переможця конкурсу з будівництва біогазового заводу відклали

Інформація про збір даних щодо діяльності Єврейської релігійної громади іудейського ортодоксального віросповідання Коломиї та її представників у мережі з’явилася 10 травня. З відповідним листом до керівника  громади звернувся начальник одного з управлінь поліції на Івано-Франківщині.

“Як тільки ця інформація з’явилася в мережі, я відразу призначив за цим фактом службове розслідування, адже будь-які прояви ксенофобії і антисемітизму – неприйнятні.  Мені прикро, що така ситуація взагалі відбулася. Саме тому в максимально стислі терміни буде проведене службове розслідування, основна мета якого – з’ясувати причини і необхідність надсилання листа про збір даних представників єврейської громади”, – розповів 11 травня глава Нацполіції Ігор Клименко.

Про це інформує “Галка” з посиланням на сайт ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області.

За словами Клименка, завдання правоохоронців – безпека і захист громадян, у тому числі – від екстремістських посягань:

“Хочу запевнити представників громади: ми не допустимо будь-яких проявів переслідування громадян за національною чи іншими ознаками. Усі підрозділи поліції працюють над попередженням антисемітських злочинів на ґрунті ненависті, а у випадку їх вчинення – миттєво реагують і спрямовують зусилля на їх розкриття та розслідування”.

Службове розслідування за фактом збору інформації про представників єврейської громади проводять представники Департаменту внутрішньої безпеки та Головного слідчого управління Нацполіції.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry