Поліція знайшла двох підлітків, котрі намагалися пограбувати літню франківку у центрі міста (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

05 Dec, 2020 16:05

Поділитись публікацією
Поліція знайшла двох підлітків, котрі намагалися пограбувати літню франківку у центрі міста (ВІДЕО)
Поліцейські Івано-Франківщини розшукали малолітніх, які пограбували пенсіонерку.

Як інформувала “Галка” раніше, в Івано-Франківську двоє малолітніх пограбували літню жінку, але їм завадив втекти перехожий (ВІДЕО). Кошти діти повернули. Впродовж доби поліцейські встановили дані дівчини і хлопця.
Другого грудня до поліції зателефонував чоловік, який повідомив, що двоє дітей віком 13-14 років вирвали з рук літньої жінки гроші. Коли правоохоронці прибули на місце події, то ні потерпілої, ні заявника-очевидця не було, дані він свої не залишив. Також втекли і діти.
Після того, як в на ютуб-каналі Frankivsk 112 з’явилося відео інциденту (4 грудня), ювенальні поліцейські області спільно з працівниками Івано-Франківського відділу поліції встановили дані малолітніх хлопця і дівчини, які вчинили правопорушення. Обоє дітей – уродженці Закарпатської області. Їх батьки будуть нести адміністративну відповідальність за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).
Поліція закликає батьків наглядати за дітьми та більше спілкуватись з ними, розповідати про недопустимість вчинення таких правопорушень.