Політика-це не депутатство, а спроможність людини говорити правду – Доній

Автор: Турій Роман

18 Apr, 2015 20:24

Поділитись публікацією
Політика-це не депутатство, а спроможність людини говорити правду – Доній

Колишній нардеп від Прикарпаття Олесь Доній не розуміє, про що говорять люди, які відзначають, що він збирається йти в політику.

Читайте також: Влада, зробивши народ бідним, замислила скупити всю країну - політик

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Що ,значить,”збираюсь йти у політику”? Я з політики не виходив з 1988 року. Політика – це не депутатство, а спроможність людини говорити правду. Це – політика в моєму розумінні. В розумінні інших – політика це влада, гроші, “чорні технології” і т.д. В моєму розумінні політика не передбачає бруду. Я такою політикою не займаюсь», – відзначив Доній.

Нагадаємо, Доній був депутатом від Прикарпаття, пройшов в парламент по мажоритарному округу із центром в Коломиї. Голосував за бюджет, який збільшував фіксування правоохоронних органів за часів режиму Януковича. Тоді політика звинуватили у тому, що він продався за тридцять срібняків. Проте Доній заявив, що ні в чому не винен, голосував за бюджет, оскільки в ньому передбачалися гроші на його округ. Все ж очевидно, виборці не пробачили Донію ці вибори, і на парламентських виборах, які пройшли минулого року, його кандидатуру не підтримали.

Теги: