“Політики везуть з собою купу камер, знімають сюжети, бо це зараз фішка” – сотник Парасюк про ситуацію на Донбасі

Автор: Людмила Баран

13 Лип, 2014 21:10

Поділитись публікацією
“Політики везуть з собою купу камер, знімають сюжети, бо це зараз фішка” – сотник Парасюк про ситуацію на Донбасі

Володимир Парасюк повернувся до батальйону “Дніпро”, в якому служить добровольцем.

Читайте також: Лідер "Народного контролю" попри наявність київської квартири отримує бюджетну компенсацію на житло

“Вже третій день як я повернувся до наших хлопців з батальйону, які зараз перебувають в зоні АТО. Всі наші бійці налаштовані дуже патріотично і вірять в перемогу. Вчора до нас приїжджав бандурист, який ввечері під світло фар автомобілів організував для нас імпровізований концерт. На жаль, не знаю як його звати, бо під час виступу наша група була на завданні.

Часто зустрічаю знайомих, які зараз в Нац. гвардії та Збройних силах України. Хлопців цікавить одне питання: чому гинуть наші побратими і чому жоден зрадник, і жоден командир, який послав хлопців на смерть, досі не покараний?

Дякувати Богу і простим людям всі, кого бачив, були у бронижелетах. Бійці розказують, що допомагають їм різні люди. Політики везуть з собою купу камер, знімають сюжети, щоб попіаритись, бо це зараз фішка. Але найприємніше приймати допомогу від простих людей, які діляться шматком хліба, бо знають, що за нашу землю борються такі самі прості люди, як і вони.

Бачили над нашим місцем дислокації путінські безпілотники. Зафіксували 3 таких випадки.

Тішить той факт, що з кожнем днем на сході з’являється все більше людей, які вірять в Україну. Населення має з чим порівнювати. Багато тутешніх жителів розказують, що ненавидять ДНР, бо це алкаші і наркомани, які гвалтують, вбивають і займаються мародерством. Також був затриманий один з депутатів ДНР. На відміну від усіх попередніх, яких я бачив, цей є ідейним і навіть усвідомлюючи те, що затриманий надовго, робить спроби щось комусь пояснити і розказати “как харашо в РАСЄЄ”, – написав Володимир Парасюк на своїй сторінці у Фейсбуці.

Теги: