Поліція помітила кримінал в оборудці з Івано-Франківськтеплокомуненерго. Галка писала про це понад два роки тому

Автор: Вадим Войтик

30 Aug, 2023 17:01

Поділитись публікацією
Поліція помітила кримінал в оборудці з Івано-Франківськтеплокомуненерго. Галка писала про це понад два роки тому

Поліція здійснює кримінальне провадження за фактом зловживання владою службовими особами Івано-Франківської міської ради щодо незаконної передачі майна ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго”. “Галка” писала про це ще в лютому 2021 року.

Кримінальне провадження веде слідче управління Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури.

Слідчі вважають, що мова йде про зловживання посадовими особами, “які всупереч інтересам територіальної громади, з метою отримання неправомірної вигоди юридичною особою, здійснили передачу комунального майна під виглядом укладання договору про спільну діяльність, внаслідок чого територіальній громаді спричинено тяжкі наслідки, тобто за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України” (зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки).

“У посадових осіб Івано-Франківської міської ради та ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» виник злочинний умисел на безоплатну передачу комунального майна (котелень з усім наявним обладнанням) загальною вартістю понад 90 млн. грн., яке перебуває у користуванні ДМП до ТОВ «Івано-Франківськ Теплоенерго» в рамках договору про спільну діяльність.

За інформацією “Галки”, останніми днями слідчі дії та обшуки проводилися у приміщенні ІФТКЕ принаймні на одній з переданих приватникам котельні.

Як писала “Галка” 28 січня 2021 р. за поданням Руслана Марцінківа без обговорення Івано-Франківська міська рада прийняла рішення про “надання згоди Державному міському підприємству «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (ТКЕ) на укладення договору про спільну діяльність”. Ним підприємство з майже усім майном передали в управління приватній фірмі зі статутним капіталом в 50 тисяч гривень.

У 2023 році комунальне теплопостачальне підприємство розпочало закупівлю теплової енергії у приватного, при тому, що тепло вироблялося на котельнях, що належать ІФ ТКЕ.

Читайте також: "Теплокомуненерго" намагається відсудити ще понад 23 мільйони гривень боргу в "Комфортного дому"