Поліція підтвердила факт інтиму іноземців з дівчинкою і натякає, що в цьому винна сама дитина

Автор: Турій Роман

22 Гру, 2015 23:09

Поділитись публікацією
Поліція підтвердила факт інтиму іноземців з дівчинкою і натякає, що в цьому винна сама дитина

Поліція Прикарпаття поширила офіційну інформацію щодо резонансного факту розбещення іноземцями двох дівчаток з Івано-Франківська.

Тут повідомили, що днями до Івано-Франківського відділу поліції надійшла заява від місцевої мешканки щодо зникнення її неповнолітньої дочки.

Проведеними розшуковими заходами за сприяння тернопільських колег місце знаходження неповнолітньої було встановлено у сусідній області, звідки розшукувану доставили до Івано-Франківська.

Під час допиту неповнолітньої з’ясували, що вона, до поїздки у Тернопіль, самовільно залишила своє місце проживання.

Поліція зауважує, що дівчинка неодноразово втікала із дому та перебувала поза контролем матері.

Як з’ясувалося, фігурантами у справі є двоє студентів-іноземців, які навчаються в одному із ВУЗів Івано-Франківська та раніше вступали в статеві зносини за добровільною згодою останньої на одній із квартир міста Івано-Франківська.

Вказаним особам інкримінується вчинення злочину передбаченого ст.155 Кримінального кодексу України (статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до п’яти років.

У кримінальному провадженні призначено та проводяться ряд судово-медичних експертиз. Слідство триває, інформує сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Чи був факт статевих зносин з ще однією неповнолітньою дівчинкою, про що повідомлялося раніше, наразі не відомо.