Поліція відкрила провадження за статтею “хуліганство” після скандального виступу на PORTO FRANKO

Автор: Турій Роман

15 Чер, 2018 18:09

Поділитись публікацією
Поліція відкрила провадження за статтею “хуліганство” після скандального виступу на PORTO FRANKO

Цю інформацію підтвердили “Галці” джерела у поліції. 

Читайте також: Громадська рада при УМВС в області припинила свої повноваження

У п’ятницю, 15 червня, у приміщенні Intellect Hub відбулася лекція на тему “Провокативне мистецтво, як шанс залишатися чесним, за участі епатажного дуету “Хамерман Знищує Віруси”.

Під час лекції стало відомо, що одного з організаторів фестивалю Porto Franko – президента Романа Григоріва нині ввечері викликають у міськвідділ поліції. Причина – широкий розголос у мережі й обурення влади після виступу “ХЗВ” у палаці Потоцьких.

“Ми пропагуємо не загальнохристиянські цінності, про які постійно наголошує мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, а загальнолюдські цінності. На фестивалі можуть бути язичники, тут можуть бути атеїсти чи буддисти”, –  каже одна з представниць фестивалю Ірина Плехова.

“Галці” стало відомо, що в поліцію поступило кілька скарг на скандальний концерт, під час якого учасники гурту були фактично голими, а в російськомовних текстах було чимало лайки (ФОТО, ВІДЕО). Зокрема заяву правоохоронцям передав місцевий активіст Ростислав Гудзінський (ФОТОФАКТ).

Провадження відкрите за статтею “хуліганство”. Після отримання пояснень від організаторів Porto Franko, вирішуватимуть подальшу долю і кваліфікацію повідомлення.

“Є розуміння, що це був комерційний захід. Але те, що будуть матюки лунати на півцентру Івано-Франківська, думаю, організатори знали і могли це випередити”, – розповів “Галці” на умові анонімності один з керівників прикарпатської поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доручив освятити Палац Потоцьких, – Марцінків про оголений виступ на Порто Франко