“Полюючи за тінню”: франківців запрошують на виставку київсього художника (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

25 Sep, 2022 10:27

Поділитись публікацією
“Полюючи за тінню”: франківців запрошують на виставку київсього художника (ФОТО)

23 вересня в галереї Центру сучасного мистецтва відкрилася персональна виставка київського художника Олександра Жильцова «Полюючи за тінню».

Про це інформує “Галку” пресслужба ЦСМ.

Автор представив 15 графічних та шість живописних робіт. Виконані кульковою ручкою, «дуже простим інструментом» за словами митця, роботи при цьому вражають своєю технічністю та вигадливістю у використанні таких графічних елементів як: лінія, точка та пляма.

“Здебільшого це монохромні роботи, часто з кольоровими акцентами. Наповнені образами фантастичних архітектурних об’єктів та звичних предметів (риб, груш, виделок), картини створюють особливу візуальну атмосферу та розповідають свою історію, що наче затягує всередину. Доповнюють експозицію, у своїй більшості, абстрактний живопис, що кольоровою гамою і виконанням немов відсилає у минуле, та розкриває ще одну грань таланта художника”, – йдеться в повідомленні.

“Мені подобається спостерігати, як тонка самотня лінія згодом, дуже не одразу, перетворюється спочатку на пляму, потім ця пляма набуває глибини, гостроти, та згодом декілька таких плам об’єднуючись в образ, вже викликають напруженість та емоцію. Це і є моментом народження, коли картина починає жити своє власне життя, це і є трансформація. Картину починаю я, але закінчує себе вона сама”, – ділиться Олександр Жильцов.

Побачити експозицію можна до 7 жовтня включно за адресою: Івано-Франківськ, вул. Марійки Підгірянки, 23.


Теги: