“Пологи в області коштують від шести до десяти тисяч гривень. В основному кесерять, бо так вигідніше лікарям”, – активіст головному лікарю Прикарпаття (ФОТО)

Автор: Турій Роман

16 Чер, 2015 15:46

Поділитись публікацією
“Пологи в області коштують від шести до десяти тисяч гривень. В основному кесерять, бо так вигідніше лікарям”, – активіст головному лікарю Прикарпаття (ФОТО)

16 червня в залі засідань ОДА директор Депаратменту охорони здоров’я ОДА Роман Мельник вислухав критичні пропозиції до роботи від громадських активістів.

Читайте також: Не гемороєм єдиним, або з чим звертаються до проктолога? Консультує лікар

До Мельника звернувся координатор “ Народної Самооборони” в Івано-Франківську Юрій Лоп’янецький. Він запитав, чому Департамент досі не узагальнює та не контролює так звані благодійні внески від хворих. Адже й нині люди досі часто платять в лікарні при поступлені в медичний заклад, та не отримують за це квитанції. Він запропонував, аби в кожній лікарні благодійні фонди контролювали громадські активісти, і навіть міліція.
“З цим погоджуюся, аби навіть я більше не чув питання про це”, – визнав таку пропозицію Мельник і одразу ж дав доручення підлеглим.
Також Лоп’янецький розкритикував хабарництво у сфері акушерства.

“Пологи в області коштують від шести до десяти тисяч гривень. В основному кесерять, бо так вигідніше лікарям”, – каже активіст. Він вказав, що через це збільшується смертність дітей.

У відповідь Мельник зізнався, що йому відомі такі випадки, але проблема має другу сторону. Медик каже, що якщо звільняти корупціонерів в районах, завалюється система охорони здоров’я. Мовляв хоч вони й хабарники, але добрі управлінці.