Положинський дав поради чиновникам як змінити ситуацію в Україні

Автор: Турій Роман

18 Jul, 2014 16:49

Поділитись публікацією
Положинський дав поради чиновникам як змінити ситуацію в Україні

Активіст Майдану і лідер гурту “Тартак” Сашко Положинський закликає говорити правду і працювати заради інтересів всієї країни.


Після страшної трагедії зі збитим літаком Україна опинилася у центрі всесвітньої уваги. Свою думку щодо ситуації висловлюють політики, зірки та всі, хто не може мовчати про те, що сталося.

Активіст Майдану і лідер гурту “Тартак” Сашко Положинський теж не зміг залишатися осторонь того, що коїться. Але його слова, залишені на сторінці у Facebook, спрямовані не на звинувачення Путіна, а на те, що маємо робити ми – українці, передає “Українська правда”.

“В той час, як на східному кордоні ведуться кровопролитні бої…чиновники та силовики на місцях потрохи повертаються до звичних методів роботи й відновлюють діяльність накатаних схем, щось видозмінюють, адаптують, напрацьовують нові. Депутати, високопосадовці, в тому числі й явні вороги України, не соромляться відкрито жити на широку ногу, цинічно хизуються своїми статками, спокійно їздять на дорогий відпочинок – подалі від проблем України”, – наголошує музикант.

Він також зауважив, що і президент Порошенко не поспішає розлучатися з бізнесом та виконувати інші передвиборчі обіцянки, навіть ті, які безпосередньо стосуються армії та бойових дій.

“Мусимо вчитися, дізнаватися, відкривати, залучати. Мусимо думати і створювати, об’єднувати і координувати зусилля, брати та розподіляти відповідальність, визначати напрямки роботи й делегувати конкретні повноваження, концентрувати увагу і гуртувати фахівців, напрацьовувати нову систему функціювання держави та її економіки, й, відповідно, принципово нову законодавчу базу під неї, творити нові інституції й виводити їх на рівень здатності заміни старих у будь-який слушний момент”, – зауважує Положинський.

“Мусимо вчитися вислуховувати, розуміти одне одного, вчитися співпрацювати заради інтересів всієї країни та всього суспільства, а не ставити свої власні амбіції, симпатії чи антипатії на перший план. Зрештою, мусимо навчитися говорити правду, якою б гіркою вона не була, говорити по суті, а не по формі, відмовитися від зайвого пафосу і пишномовства на користь конкретики та чіткості формулювань”, – резюмує лідер гурту “Тартак”.