Польський авіаперевізник LOT вивчає можливість запуску рейсів Івано-Франківськ – Варшава

Автор: Застава Максим

19 Лис, 2018 19:34

Польський авіаперевізник LOT вивчає можливість запуску рейсів Івано-Франківськ – Варшава

В авіакомпанії LOT не виключають потенційну можливість запустити в майбутньому рейси з Польщі в такі українські обласні центри як Рівне, Івано-Франківськ, Вінниця та Луцьк.

Про це в інтерв’ю “ЦТС” розповів операційний директор LOT Мачей Вільк, передає “Галка“.

“Ми дуже відповідально підходимо до вивчення можливості відкрити рейси в нові міста. Перед відкриттям ми збираємо інформацію і звертаємо увагу на кількість жителів в місті і потенційному регіоні охоплення, ВВП на душу населення, кількість пасажирів в аеропорту, кількість рейсів інших мережевих авіакомпаній і зіставляємо це зі схожим містом, в який ми вже виконуємо польоти “, – заявив топ-менеджер.

Як приклад такого підходу він навів запуск рейсів в литовське місто Каунас, які виявилися успішними в плані заповнюваності і транзитного потенціалу для авіакомпанії.

“Схожа картина, але ще навіть більш вигідна, в авіакомпанії склалася і в Запоріжжі, куди ми також відкрили рейс, практично одночасно. Я бачу в майбутньому ще кілька десятків міст в нашому регіоні, куди ми потенційно могли б відкрити рейси, виходячи з цієї логіки . Серед них – Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк або Рівне. Єдине, що зараз нас в цьому обмежує – це дефіцит слотів в аеропорту Шопена”, – поділився планами Мачей Вільк.

На його думку, проблема з дефіцитом слотів в базовому аеропорту польської авіакомпанії в Варшаві може бути вирішена до 2020 року.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...