Помер актор, який грав Чубакку у “Зоряних війнах”

Автор: Застава Максим

03 Тра, 2019 11:07

Помер актор, який грав Чубакку у “Зоряних війнах”

Актор Пітер Мейг’ю, який виконав роль Чубакки у III, IV, V, VI та VII епізодах “Зоряних війн” помер у віці 74 років.

Він помер 30 квітня у своєму домі, що в Північному Техасі, в оточені дружини та їхніх трьох дітей, пише УП “Життя” з посиланням на CNN.

Зріст актора був 222 сантиметри. Частково це посприяло тому, що саме його обрали на роль Чубакки. В костюмі волохатого мандрівника зріст Мейг’ю становив 229 сантиметрів.

Його родина стверджувала, що він вклав всю свою душу у роль Чубакки. Це можна було побачити у кожному кадрі фільму, по тому як він бігав, тримаючи ноги у формі X, по тому як він стріляв, по кожному руху його тіла.

“Це був найдобріший велетень. Великий чоловік з ще більшим серцем. Він завжди міг мене розсмішити. Чудовий друг, якого я любив. Я вдячний за все, що ми пережили. Я став кращою людиною просто тому що знав його”, – мовив Марк Хаміль, який грав Люка Скайвокера в оригінальній трилогії.

Фанати, яким вдалося зустріти актора на різних заходах, постять з ним фото та згадують його.

“Я такий вдячний, що містер Мейг’ю знайшов сили взяти участь у цьогорічному святкуванні Зоряних війн, хоча мав пропустити один день через проблеми зі здоров’ям. Це така честь, що я та моя дружина @gokateego змогли сфотографуватись з ним, це так багато означає для нас”, – написав Кейс Форч, який запостив фото від 13 квітня 2019 року, яке зробив під час святкування річниці “Зоряних війн” у Чикаго.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry