Помер друг путіна Сільвіо Берлусконі

Автор: Вадим Войтик

12 Jun, 2023 12:23

Поділитись публікацією
Помер друг путіна Сільвіо Берлусконі

Колишній прем’єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі помер у міланській лікарні Сан-Рафаеле у віці 86 років.

Про це повідомляє “Європейська правда” із посиланням на Corriere della Sera.

У п’ятницю Берлусконі госпіталізували. Лікарі стверджували, що це не було пов’язано із критичною ситуацією. Зазначалося, що Берлусконі перебував у звичайній палаті. Він сам прибув до лікарні.

Його госпіталізували до лікарні Сан-Раффаеле в Мілані, звідки його виписали 19 травня після 45 днів перебування в стаціонарі.

Перед тим 86-річного політика терміново доставили до лікарні 5 квітня й залишили в реанімації понад 10 днів. Після госпіталізації лікарі повідомили, що Берлусконі хворий на хронічний мієломоноцитарний лейкоз – рак крові.

Медіамагнат Сільвіо Берлусконі тричі обіймав посаду голови уряду після того, як прийшов у політику 1994 року.

Наразі партія Берлусконі «Вперед, Італія» входить до владної коаліції, а сам експрем’єр від вересня минулого року засідав у Сенаті XIX скликання.

Берлусконі ніколи не приховував своїх особливих стосунків з російським очільником. Після брутального вторгнення Росії в Україну їхня дружба, як випливає зі слів Берлусконі, стала ще міцнішою.

“Я відновив трохи відносини з президентом путіним, трохи дуже (відновив стосунки), в тому плані, що на моє день народження (29 вересня 1936 року – ред.) він мені надіслав 20 пляшок горілки і приємного листа. Я йому відповів пляшками «Ламбруско» (вино) і також приємним листом. Він (путін) мене назвав першим зі своїх п’яти вірних друзів”, – вихвалявся Сильвіо Берлусконі на зборах своєї партії «Вперед, Італіє!» у палаті депутатів, коли обирали керівника парламентської групи.