Помер театральний критик та завліт Франківського драмтеатру Олег Вергеліс

Автор: Вадим Войтик

30 Вер, 2022 21:24

Поділитись публікацією
Помер театральний критик та завліт Франківського драмтеатру Олег Вергеліс

У п’ятницю, 30 вересня, у віці 55 років пішов з життя Олег Вергеліс – заслужений журналіст України, театральний критик та мистецький оглядач.

Про це пише “Курс“. 

“Сказати, що він є знаковою фігурою в українському театральному просторі – це не сказати нічого. Сьогодні він став легендою. Сьогодні пішов у засвіти. Світла пам’ять людині, яка понад усе любила театр і людей театру. Дякуємо за все – підтримку, віру, спільну роботу. Боляче втрачати таких людей, особливо зараз…”, – повідомили у Національній спілці театральних діячів.

Олег Вергеліс — автор публікацій, переважно на теми театру, кіно, телебачення та української культури загалом до багатьох періодичних видань України: «Дзеркало тижня», «Профіль», «Главред», «Український театр», «Українська культура», «Культура і життя», «Київські відомості», а також російських видань (журнал «Театр», «Независимая Газета», «Театрал» та ін.).

У 2009 Олег Вергеліс став лауреатом Всеукраїнського конкурсу ЗМІ «Золоте перо» за найкраще висвітлення культурного життя країни на шпальтах газети «Київські Відомості», був володарем спецвідзнаки «Золоте перо» від Національної спілки театральних діячів України «за творчий внесок та благодійність».

У січні 2020 року Олег Вергеліс став керівником літературно-драматургічної частини Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.

Читайте також: Де обіцяні гроші? Франківський драмтеатр передбачає "протестні вистави" біля стін Кабміну і Ради

Теги: