Помер відомий письменник з Прикарпаття Степан Пушик

Автор: Турій Роман

14 Сер, 2018 08:31

Помер відомий письменник з Прикарпаття Степан Пушик

В ніч на 14-те серпня не стало відомого письменника, громадського і політичного діяча часів здобуття незалежності України, іванофранківця Степана Пушика.

Про це в мережі Facebook повідомив його син Тарас.

“Дорогі друзі, сьогодні вночі помер наш батько – Степан Пушик, просимо про щиру молитву. Детальну інформацію щодо похорон повідомимо згодом”, – зазначив Тарас, інформує “Галка”.

“Скапують талановиті люди, як яблука на Спаса”, – прокоментував повідомлення місцевий письменник та журналіст. Василь Добрянський.

Степан Григорович Пушик народився 26 січня 1944, в селі Вікторів Галицького району Івано-Франківської області — український письменник, літературознавець, фольклорист, журналіст, громадсько-культурний і політичний діяч, кандидат філологічних наук, професор Прикарпатського університету ім. В. Стефаника.

Лауреат державної премії ім. Т. Шевченка, премій ім. В. Стефаника, П. Чубинського, Мирослава Ірчана, О. Копиленка, Міжнародної літературної премії імені Воляників-Швабінських Українського Вільного Університету в Нью-Йорку. Член Спілки письменників України та Українського ПЕН-клубу.

Заслужений діяч мистецтв України. Степан Пушик — автор одного з найбільших щоденників у світі. Цей щоденник налічує близько 300 томів, у кожному з яких є до 200 сторінок.

Був депутатом Верховної та обласної рад.

Читайте також: Франківці зможуть попрощатися зі Степаном Пушиком у Прикарпатському національному університеті.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...