Помер Віталій Цапович

Автор: Вадим Войтик

04 Jan, 2023 11:06

Поділитись публікацією
Помер Віталій Цапович

На 48 році життя помер громадський активіст, оунівець Віталій Цапович

Про це повідомив громадський діяч Володимир Ковальчук.

Найбільше він запам’ятався громаді області тим, що саме він з групою однодумців в травні 1990р. на перших Установчих Зборах СНУМу ( Спілки Незалежної української молоді), будучи ще 16-літнім учнем 4-ї школи висунув радикальну ідею: встановлення пам’ятника Провіднику ОУН Степану Бандері на його батьківщині в с.Старий Угринів.

Також запам’ятався він тим, що до останнього спілкувався з відомим політв’язнем та дисидентом, засновником газети “Нескорена Нація” Іваном Кандибою. Та постійно опікувався 90-річним політв’язнем, членом ОУН з Тисмениці, інвалідом Іваном Сливінським.

Він робив те, що міг робити і робив це по своєму, всі 30 років від проголошеної Незалежності України. І таким він запам’ятається тим, хто його знав. Про поминальну Службу Божу на 40 днів в його пам’ять буде повідомлено ближче до тої дати, по узгодженню з рідними друзями Віталія Цаповича, – пише Володимир Ковальчук.

На виборах голови Івано-Франківська у 2015 році Цапович агітував за Ігора Насалика. В останні роки запам’ятався захистом реконструкції готелю Дністер, яку значна частина громади оцінювала як варварську. 

Читайте також: «Це рагульство у квадраті» – Юрій Андрухович жорстко пройшовся по готелю «Дністер» (ВІДЕО)