Помер Жириновський. Але це ще не точно

Автор: Вадим Войтик

25 Mar, 2022 10:57

Поділитись публікацією
Помер Жириновський. Але це ще не точно

У росії на 76-му році життя помер антиукраїнський політик, лідер партії ЛДПР Володимир Жиріновський (Володимир Вольфович Ейдельштейн). 

«Володимир Жириновський помер сьогодні о 10.45 ранку. Останню добу політик провів у комі», — повідомляє telegram-канал Mash. Цей канал і раніше інформував про стан здоров’я Жириновського.

Ще на початку війни за даними Mash, Жириновський впав у кому, його підключили до апарату ШВЛ: “Медики встановили йому трубку в горло і перевели на апарат життєзабезпечення. Для повного переходу на ШВЛ лікарі ввели його в стан медикаментозної коми. Останнім часом стан здоров’я Володимира Вольфовича погіршувалося, йому було важко говорити й дихати — легені переставали працювати”.

ОНОВЛЕНО: спікер думи В’ячеслав Володін каже, що Жириновський все ще живий. МОЗ РФ також каже, що стан Жириновського “стабільний”.

Народився в Алмати, Казахської РСР в родині Вольфа Ісаковича Ейдельштейна і Олександри Павлівни Макарової. Батько походив з єврейської родини із Західної України (Костопіль, Рівненська область).

Засновник першої альтернативної політичної партії СРСР, згодом – так званої Ліберально-демократичної партії Росії. Відомий своїми неадекватними, агресивними виступами, які розглядаються актами прояву ксенофобії, імперіалізму, й українофобії.

У березні 2014 року Жириновський надіслав урядам Польщі, Угорщини та Румунії пропозицію розділити Україну разом з Росією. Він запропонував провести референдум про приєднання до Польщі Волинської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської і Рівненської областей, Румунії та Угорщині — Чернівці та Закарпаття, а решта мала відійти до складу Росії. На його думку, Україною повинна лишатися лише центральна частина держави.

У грудні 2021 року, Жириновський закликав РФ розпочати в ніч з 31 грудня 2021 року на 1 січня 2022 року бомбардування України.

Читайте також: Жириновський у Криму запропонував відродити імперію та запросив Путіна на царство