Безпеку дорожнього руху в області планують підвищити семінарами та круглими столами (ДОКУМЕНТ)

Автор: Сидорчук Василь

05 Вер, 2018 16:47

Поділитись публікацією
Безпеку дорожнього руху в області планують підвищити семінарами та круглими столами (ДОКУМЕНТ)

На розгляд обласної ради планують винести програму “Про підвищення рівня безпеки дорожнього руху ” в Івано-Франківській області на 2018-2020 роки.

Читайте також: Івано-Франківська районна рада не підтримала перейменування району на Галицький

Впродовж 2018-2020 років планують провести роботи з освітлення пішохідних переходів, встановлення світлофорних об’єктів, освітлення аварійно-небезпечних ділянок доріг, пише “Галка”.

Оцінку проекту документу дав заступник голови комісії з безпеки дорожнього руху міського виконавчого комітету Вадим Войтик. Він зазначив, що перелік заходів досить обмежений.

“Виділити планують понад 100 мільйонів. І що приємно, заходи ці ухвалюватимуть вже після набуття чинності нових ДБН! Ну думаю, от же ж кілець накладуть! Велодоріжок настругають! Смуги нарешті впорядкують до нормальної ширини. Чи принаймні в’їзди в села зроблять як в Польщі, з острівцями.  Читаю: проведення семінарів на 150 штук, ще на 100 листівок, тижні безпеки руху, по 50 тисяч на круглі столів
і майже задурно – інформаційні кампанії та профілактика.  Плюс (власне це і є майже всі кошти) – освітлення переходів. Понад сто лямів. Нє, воно в принципі не зайве. Але оце і все? Сум-журба…”, – пише у Фейсбук спільноті “Комуналка ІФ” Вадим Войтик.