Понад 20 млн грн отримав на свою діяльність з бюджету франківський “Комфортний дім” у 2022 році

Автор: Вадим Войтик

19 Чер, 2023 17:02

Поділитись публікацією
Понад 20 млн грн отримав на свою діяльність з бюджету франківський “Комфортний дім” у 2022 році

Івано-Франківське комунальне підприємство “Комфортний дім” у 2022 році отримало на свою діяльність з міського бюджету 20 248 тис. грн. Крім того, ще принаймні 30 млн підприємство отримало від споживачів послуг як квартплату. 

Звіти про бюджетні надходження є в розпорядженні “Галки”. 

Понад мільйон гривень міська рада виділила підприємству на експертне обстеження ліфтів. 1,8 млн – на виконання невідкладних робіт. Ще 300 тис. – на ліквідацію аварійних ситуацій в будинках. 

Три мільйони було виділено на підготовку житлового фонду до опалювального сезону. 400 тис – на закупівлю товарів до зими, 1,56 млн – на генератор, 50 тис – на буржуйки. 

Придбання обладнання та матеріалів для облаштування місць обігріву в підвальних приміщеннях, цокольних поверхах, об’єктах укриття у житлових будинках “Комфортного дому” стало бюджету в 934 тис. грн. Також 99 тис. виділялося на приведення в належний стан підвальних приміщень. 

Дотація на утримання готелю “Бандерштадт” склала майже 1,5 млн грн. Ще 800 тис. були профінансовані на аварійний ремонт систем водопостачання готелю. 

Крім того, міська рада віднайшла 1,2 млн на ремонт міжбудинкових проїздів біля будинків “Комфортного дому”. 

В якості внесків до статутного капіталу профінансовано 1377 тис. За ці гроші підприємство ремонтувало ліфти, електромережі, сходові клітки та забувало ями бітумом

Ще майже 6 млн грн КП “Комфортний дім” отримало на покриття поточних витрат. 

Як писала “Галка”, у 2022 році виконком Івано-Франківська суттєво підвищив квартплату для населення, однак після масових обурень своє рішення скасував.

Читайте також: Марцінків планує створити ще одну комунальну управляючу компанію (ПРОЄКТ РІШЕННЯ)